«По той бік війни» Ірина Жураковська

«По той бік війни» Ірина Жураковська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
653 переглядів
653 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «По той бік війни» Ірини Жураковської (анотація)

Книга «По той бік війни» – масштабне історичне полотно, присвячене темі Першої світової війни. Ірина Жураковська доводить: більше ніж сто років тому звичайні люди, як і зараз, були заручниками політичних обставин та ідеологічних промов, руйнували своє щастя через необхідність вимушено залишатися по різні боки барикад.

Саме в такій ситуації опинилися головні герої роману – німець Бастіан і француженка Констанс. Зустрівшись в 1914 році, вони шалено закохалися одне в одного. Бурхливий роман завершився вагітністю, а невдовзі – гучним весіллям щасливих молодят. Але війна не лише розлучила закоханих, а розкидала їх по ворожих таборах.

Особливістю твору «По той бік війни» є зображення ситуації на фронті та за його межами очима двох ворогуючих сторін – німців та французів, а також нейтральних мешканців Швейцарії. Письменниця намагалася максимально об’єктивно описати реалії тих часів, з розумінням та співчутливістю ставлячись до кожного з головних героїв книги.

І Бастіан, і Констанс опинилися в полоні своїх власних воєн, в яких необхідно було відстоювати свої переконання, почуття та життєві орієнтири. Проте війна завжди вносить свої корективи – вона відібрала у молодого подружжя все, щоб кожен з них намагався знайти своє місце в житті практично з нуля.

Ця книга розкриває багато психологічних деталей, які доповнюють сюжетну канву роману. На його сторінках ви зустрінете військових, біженців, волонтерів, лікарів – усіх, хто пов’язаний з війною видимими і невидимими нитками. У цих подіях минулої епохи яскраво проглядається сьогодення – паралелі, які вибудовує авторка, неможливо не помітити, аналізуючи ситуацію на Донбасі.

Багато що у творі було першим, а тому таким несподіваним та майже вибуховим – перша серйозна військова техніка, перші короткі спідниці, перші феміністичні настрої, поява Червоного хреста. А ще – перше кохання та перші спроби відокремити особисте від суспільного.

Цей твір перезавантажить ваші моральні переконання і свідомість, змусить шукати відповіді на дуже незручні питання. Поспішайте скачати «По той бік війни» Ірини Жураковської на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо лише найзручніші формати книг – fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «По той бік війни» Ірини Жураковської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «По той бік війни» Ірини Жураковської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *