«По той бік війни» Ірина Жураковська

«По той бік війни» Ірина Жураковська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
319 переглядів
319 переглядів

Про книгу «По той бік війни» Ірини Жураковської

Книга «По той бік війни» – масштабне історичне полотно, присвячене темі Першої світової війни. Ірина Жураковська доводить: більше ніж сто років тому звичайні люди, як і зараз, були заручниками політичних обставин та ідеологічних промов, руйнували своє щастя через необхідність вимушено залишатися по різні боки барикад.

Саме в такій ситуації опинилися головні герої роману – німець Бастіан і француженка Констанс. Зустрівшись в 1914 році, вони шалено закохалися одне в одного. Бурхливий роман завершився вагітністю, а невдовзі – гучним весіллям щасливих молодят. Але війна не лише розлучила закоханих, а розкидала їх по ворожих таборах.

Особливістю твору «По той бік війни» є зображення ситуації на фронті та за його межами очима двох ворогуючих сторін – німців та французів, а також нейтральних мешканців Швейцарії. Письменниця намагалася максимально об’єктивно описати реалії тих часів, з розумінням та співчутливістю ставлячись до кожного з головних героїв книги.

І Бастіан, і Констанс опинилися в полоні своїх власних воєн, в яких необхідно було відстоювати свої переконання, почуття та життєві орієнтири. Проте війна завжди вносить свої корективи – вона відібрала у молодого подружжя все, щоб кожен з них намагався знайти своє місце в житті практично з нуля.

Ця книга розкриває багато психологічних деталей, які доповнюють сюжетну канву роману. На його сторінках ви зустрінете військових, біженців, волонтерів, лікарів – усіх, хто пов’язаний з війною видимими і невидимими нитками. У цих подіях минулої епохи яскраво проглядається сьогодення – паралелі, які вибудовує авторка, неможливо не помітити, аналізуючи ситуацію на Донбасі.

Багато що у творі було першим, а тому таким несподіваним та майже вибуховим – перша серйозна військова техніка, перші короткі спідниці, перші феміністичні настрої, поява Червоного хреста. А ще – перше кохання та перші спроби відокремити особисте від суспільного.

Цей твір перезавантажить ваші моральні переконання і свідомість, змусить шукати відповіді на дуже незручні питання. Поспішайте скачати «По той бік війни» Ірини Жураковської на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо лише найзручніші формати книг – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «По той бік війни» Ірини Жураковської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *