«По той бік війни» Ирина Жураковская

«По той бік війни» Ирина Жураковская

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «По той бік війни» Ирины Жураковской

Книга «По той бік війни» – масштабне історичне полотно, присвячене темі Першої світової війни. Ірина Жураковська доводить: більше ніж сто років тому звичайні люди, як і зараз, були заручниками політичних обставин та ідеологічних промов, руйнували своє щастя через необхідність вимушено залишатися по різні боки барикад.

Саме в такій ситуації опинилися головні герої роману – німець Бастіан і француженка Констанс. Зустрівшись в 1914 році, вони шалено закохалися одне в одного. Бурхливий роман завершився вагітністю, а невдовзі – гучним весіллям щасливих молодят. Але війна не лише розлучила закоханих, а розкидала їх по ворожих таборах.

Особливістю твору «По той бік війни» є зображення ситуації на фронті та за його межами очима двох ворогуючих сторін – німців та французів, а також нейтральних мешканців Швейцарії. Письменниця намагалася максимально об’єктивно описати реалії тих часів, з розумінням та співчутливістю ставлячись до кожного з головних героїв книги.

І Бастіан, і Констанс опинилися в полоні своїх власних воєн, в яких необхідно було відстоювати свої переконання, почуття та життєві орієнтири. Проте війна завжди вносить свої корективи – вона відібрала у молодого подружжя все, щоб кожен з них намагався знайти своє місце в житті практично з нуля.

Ця книга розкриває багато психологічних деталей, які доповнюють сюжетну канву роману. На його сторінках ви зустрінете військових, біженців, волонтерів, лікарів – усіх, хто пов’язаний з війною видимими і невидимими нитками. У цих подіях минулої епохи яскраво проглядається сьогодення – паралелі, які вибудовує авторка, неможливо не помітити, аналізуючи ситуацію на Донбасі.

Багато що у творі було першим, а тому таким несподіваним та майже вибуховим – перша серйозна військова техніка, перші короткі спідниці, перші феміністичні настрої, поява Червоного хреста. А ще – перше кохання та перші спроби відокремити особисте від суспільного.

Цей твір перезавантажить ваші моральні переконання і свідомість, змусить шукати відповіді на дуже незручні питання. Поспішайте скачати «По той бік війни» Ірини Жураковської на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо лише найзручніші формати книг – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Коли приходить темрява
Коли приходить темрява Ксенія Циганчук
Дев’ять кроків назустріч вітру
Дев’ять кроків назустріч... Михайло Івасько
Настане день, закінчиться війна…
Настане день, закінчитьс... Петро Лущик
Крізь безодню до світла
Крізь безодню до світла Алла Рогашко

Відгуки на книгу «По той бік війни» Ирины Жураковской