«Побіда Хмельницького під Збаражем і Зборовом» Іван Нечуй-Левицький

«Побіда Хмельницького під Збаражем і Зборовом» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
460 переглядів
460 переглядів

Про книгу «Побіда Хмельницького під Збаражем і Зборовом» Івана Нечуя-Левицького

Творчість класика української літератури Івана Нечуя-Левицького є досить багатогранною. Окреме місце в ній посідають історичні оповідання, одне з яких – книга «Побіда Хмельницького під Збаражем і Зборовом». Визначаючи його жанр як «давнє оповідання», автор описує важливу історичну подію у форматі літопису.

У центрі сюжетної лінії твору – опис битви легендарного гетьмана Богдана Хмельницького з поляками. Вирішивши читати онлайн книгу «Побіда Хмельницького під Збаражем і Зборовом» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, ви дізнаєтеся про тонкощі дипломатичної діяльності гетьмана, а також побачите детальний опис життя українського козацтва у XVII столітті.

Перемога Хмельницького – не лише заслуга його відважного запорізького війська, адже допомога татар теж була необхідною. Проте такої сміливості й мудрої тактики як українці не демонстрували навіть добре озброєні поляки. Козакам вдалося виснажити своїх ворогів, а частку польського війська з панами й шляхтичами розбити вщент. Надто сильною була воля до перемоги, до свободи від польського ярма!

Якщо ви хочете дізнатися деталі великих битв тих часів, пройнятися патріотизмом українських козаків, пропонуємо скачати книгу «Побіда Хмельницького під Збаражем і Зборовом» Івана Нечуя-Левицького у найзручніших форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Скачати безкоштово книгу «Побіда Хмельницького під Збаражем і Зборовом» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Побіда Хмельницького під Збаражем і Зборовом» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *