«Почни з простих слів» Олег Корнійчук

«Почни з простих слів» Олег Корнійчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1842 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Почни з простих слів» Олега Корнійчука (анотація)

Книга “Почни з простих слів” – це виклик майбутньому з його надзвичайними технологіями та космічними мандрівками, з його переродженням системи загальнолюдських цінностей. У кількох невеличких оповіданнях Олег Корнійчук змалював прогрес і одночасну трагедію людства. Цю збірку фантастично-містичних замальовок, які показують альтернативу нашому майбутньому, буде цікаво читати всім, хто любить фантазувати, дивлячись на світ крізь призму соціальних проблем.

Основний акцент автор робить на віртуальних технологіях, закручуючи навколо них неймовірні сюжети. Далеко не всі оповідання збірки “Почни з простих слів” можна вважати фантастичними – деякі вражають своєю реалістичністю, адже віртуальне сприйняття дійсності зараз живе у багатьох головах сучасних людей.

Людина поступово стає роботом, який не вміє бачити всі відтінки життя, щиро виражати свої емоції та сприймати красу свого оточення – природи, людських взаємин, благородних вчинків. Письменник у деталях розкриває внутрішній світ таких людей, їхні мотиви поведінки та природу емоцій (особливо яскраво це видно на прикладі головного героя першого оповідання збірки “Віртуальне життя”). Чим закінчиться такий “прогрес” людства, можна пофантазувати разом з автором, якщо ви вирішите скачати його книгу.

Олег Корнійчук розглядає систему суспільних, сімейних та особистих цінностей крізь призму віртуальної реальності. Тепер людина не думає та не приймає рішення – за неї все вирішує комп’ютер. Ні, все не так погано – закладені програми працюють дуже швидко та якісно, без збоїв. Проте людина стає заручником технічного розвитку, вона більше не потрібна світові.

Назва книги “Почни з простих слів” ніби протиставляється її змісту. Чи можуть слова бути основою всього, могутнім фактором зміни нашої сучасності та майбутнього? Вони вибудовуються у цілі наукові теорії, у відверті діалоги та доленосні рішення. І допоки вони будуть доповнюватися красномовними поглядами та емоційністю, ще не все втрачено в нашому житті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Почни з простих слів» Олега Корнійчука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Почни з простих слів» Олега Корнійчука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Почни з простих слів» Олега Корнійчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *