«Почувайся добре. Нова терапія настрою» Девід Бернс

«Почувайся добре. Нова терапія настрою» Девід Бернс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
24340 переглядів
24340 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Почувайся добре. Нова терапія настрою» Девіда Бернса (анотація)

Зневага до себе, безвихідь у справах, марні спроби втекти від проблем… Знайомо? Тоді вам точно варто прочитати книгу «Почувайся добре. Нова терапія настрою» Девіда Д. Бернса.

Гадаєте, що лікувати можна тільки тіло? Дарма, тому що наш настрій теж потребує особливої терапії. До того ж уміння лікувати настрій конче потрібно абсолютно всім, як безтурботним сангвінікам, так і схильним до неврозів та депресій холерикам.

Інше питання – як саме його лікувати? Якщо ви почнете читати онлайн книгу Девіда Д. Бернса «Почувайся добре. Нова терапія настрою», перекладену українською мовою, то дуже скоро знайдете просту і логічну відповідь.

Зрозуміло, що звичайний варіант з пігулками тут не підходить. Чого не скажеш про спеціальні методи, спрямовані на самовдосконалення та особистісний ріст. Саме до таких пропонує звернутися Девід Д. Бернс.

Методика когнітивно-поведінкової терапії лікаря, згідно з відгуками читачів по всьому світу, не залишає депресіям жодних шансів. Навіть просте прочитання цієї дивовижної книги вже значно поліпшує настрій та додає впевненості у собі.

Якщо ви хочете відчути себе сильним і нарешті змінити життя на краще, пропонуємо скачати книгу «Почувайся добре. Нова терапія настрою» Девіда Д. Бернса абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на свій ПК або смартфон у всіх доступних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Почувайся добре. Нова терапія настрою» Девіда Бернса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Почувайся добре. Нова терапія настрою» Девіда Бернса

Одна відповідь до “Почувайся добре. Нова терапія настрою”

  1. Барбара Барбара сказав:

    Останнім часом в мене частіше почали виникати думки про те, що моє життя потребує корегувань. Книга «Почувайся добре» не дала мені чарівну пігулку від депресії, але подарувала гарний настрій та віру в себе. Дуже корисна книга, рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *