«Почувайся добре. Нова терапія настрою» Дэвид Д. Бернс

«Почувайся добре. Нова терапія настрою» Дэвид Д. Бернс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
253 переглядів
253 переглядів

Про книгу «Почувайся добре. Нова терапія настрою» Дэвида Д. Бернса

Зневага до себе, безвихідь у справах, марні спроби втекти від проблем… Знайомо? Тоді вам точно варто прочитати книгу «Почувайся добре. Нова терапія настрою» Девіда Д. Бернса.

Гадаєте, що лікувати можна тільки тіло? Дарма, тому що наш настрій теж потребує особливої терапії. До того ж уміння лікувати настрій конче потрібно абсолютно всім, як безтурботним сангвінікам, так і схильним до неврозів та депресій холерикам.

Інше питання – як саме його лікувати? Якщо ви почнете читати онлайн книгу Девіда Д. Бернса «Почувайся добре. Нова терапія настрою», перекладену українською мовою, то дуже скоро знайдете просту і логічну відповідь.

Зрозуміло, що звичайний варіант з пігулками тут не підходить. Чого не скажеш про спеціальні методи, спрямовані на самовдосконалення та особистісний ріст. Саме до таких пропонує звернутися Девід Д. Бернс.

Методика когнітивно-поведінкової терапії лікаря, згідно з відгуками читачів по всьому світу, не залишає депресіям жодних шансів. Навіть просте прочитання цієї дивовижної книги вже значно поліпшує настрій та додає впевненості у собі.

Якщо ви хочете відчути себе сильним і нарешті змінити життя на краще, пропонуємо скачати книгу «Почувайся добре. Нова терапія настрою» Девіда Д. Бернса абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на свій ПК або смартфон у всіх доступних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Почувайся добре. Нова терапія настрою» Дэвида Д. Бернса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Почувайся добре. Нова терапія настрою» Дэвида Д. Бернса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *