«Подорож собаки» Брюс Кемерон

«Подорож собаки» Брюс Кемерон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2067 переглядів
2067 переглядів

Про книгу «Подорож собаки» Брюса Кемерона

Американський письменник Брюс Кемерон, автор бестселера «Життя і мета собаки», що ошелешив увесь світ своєю проникливістю й добротою, створив його продовження – не менш хвилюючу історію кохання і вірності «Подорож собаки», що в черговий раз доводить, що тварини можуть бути набагато добрішими та вірнішими, ніж люди.

У центрі сюжету книги знаходиться Дружко – звичайний пес, найвищою цінністю для якого є його господар Ітан. Такого вірного друга чоловік не зміг знайти за все своє життя. І коли Ітан вмирає, Дружко поспішає віддати свою любов і відданість його онуці Сі Джей, намагаючись полегшити непросте життя дівчини.

У книзі «Подорож собаки» зібрані всі життєві фарби з усіма відтінками, які тільки можна уявити – від найсвітліших до найтемніших. І червоною ниткою крізь весь твір проходить прагнення Дружка служити людям, які стали для нього справжніми друзями. Автор доводить, що для вірних друзів немає жодних перешкод, у тому числі і просторових. Примусове розлучення головної героїні з Дружком стає справжнім випробуванням для обох, але вірні друзі просто так не здаються…

Книга написана від особи собаки, тому нерідко серед роздумів Дружка зустрічаються неочікувані та кумедні речі, до яких ми, люди, давно вже звикли. Завдяки цій незвичайній манері розповіді роман читається легко, а читачі мають змогу зазирнути у внутрішній світ домашнього улюбленця та пізнати його психологію. Цей твір особливо корисно читати онлайн всім власникам цих неймовірних тварин, які насправді мають величезне серце й здатні бути вірними одній людині все життя.

Кінцівка твору є несподіваною та драматичною, проте у фінальну частину письменник заклав особливу думку, що вражає глибиною та мудрістю. Після стількох випробувань Дружко нарешті зрозумів, у чому полягає його справжня життєва мета. Поспішайте скачати «Подорож собаки» Брюса Кемерона – цей роман обов’язково нагадає вам про справжні почуття та необхідність цінувати своїх близьких та завжди мати надію, навіть якщо обставини намагаються її придушити.

Ви можете обрати для скачування будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей твір на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Скачати безкоштово книгу «Подорож собаки» Брюса Кемерона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Подорож собаки» Брюса Кемерона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *