«Подорож за тридев’ять світів» Микола Сікач

«Подорож за тридев’ять світів» Микола Сікач

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Подорож за тридев’ять світів» Миколи Сікача

Книга «Подорож за тридев’ять світів» – вражаюча фантастична казка про нашу гірку реальність – нестабільну політичну обстановку, підступну владу та нещасних людей, які є заручниками «відродження» нашої держави. Микола Сікач запрошує всіх, хто хоче пофантазувати на тему докорінних змін у житті українців, взяти участь у космічному марафоні та відкриває очі на те, що насправді коїться навколо нас.

У цій утопічній книзі Україна кінця минулого століття протиставляється фантастичній планеті Юрмазі з високорозвиненими технологіями та потужною суспільною мораллю. До цієї планети потрапляє головний герой Микола – сільський старшокласник, якого інопланетяни обрали для своєї місії – допомоги Землі.

Нові інопланетні друзі забрали хлопця до себе та повернули рівно через рік. Батьки не впізнали свого сина – він став набагато розумнішим, бо навчився використовувати свій мозок більше ніж на дев’яносто відсотків. Та найголовнішим було те, що він умів передбачати майбутнє. А все тому, що планета, на якій він побував, кількасот років тому вже стикалася з такою політичною та соціальною кризою, від якої потерпала тогочасна Україна.

Твір «Подорож за тридев’ять світів» – це роман-попередження про неминучу катастрофу соціально-політичного характеру, та одночасна інструкція щодо виходу нашої держави з критичної ситуації, в якій вона опинилася. Хоч ця книга була написана під час Помаранчевої революції, її ідеологічна основа є актуальною і зараз, коли минуло вже більше десяти років з тих подій.

Автор неодноразово підкреслює, що конфлікти і війни всередині держави озиваються відлунням і на глобальному рівні. Серед рядків роману відчувається тривога письменника за долю нашої планети, втрату і знищення її природних багатств. Прозріння обов’язково має наступити – важливо, щоб воно осяяло розум і серця людей вчасно, коли ще можна щось змінити.

З цим глибоким та пророцьким твором має ознайомитися кожен українець, не байдужий до майбутнього своєї держави та всього людства. Радимо читати онлайн або скачати роман «Подорож за тридев’ять світів» Миколи Сікача у нашій бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ви можете знайти цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Подорож за тридев’ять світів» Миколи Сікача

Завантажити книгу «Подорож за тридев’ять світів» у форматі:

Рекомендації

Холодний Яр
Холодний Яр Юрій Юрійович Горліс-Горський
Де немає Бога
Де немає Бога Макс Кідрук
Тіні наших побачень
Тіні наших побачень Іван Байдак
Квартира київських гріхів
Квартира київських гріхів Маргарита Сурженко

Відгуки на книгу «Подорож за тридев’ять світів» Миколи Сікача