«Подорож за тридев’ять світів» Микола Сікач

«Подорож за тридев’ять світів» Микола Сікач

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
389 переглядів
389 переглядів

Про книгу «Подорож за тридев’ять світів» Миколи Сікача

Книга «Подорож за тридев’ять світів» – вражаюча фантастична казка про нашу гірку реальність – нестабільну політичну обстановку, підступну владу та нещасних людей, які є заручниками «відродження» нашої держави. Микола Сікач запрошує всіх, хто хоче пофантазувати на тему докорінних змін у житті українців, взяти участь у космічному марафоні та відкриває очі на те, що насправді коїться навколо нас.

У цій утопічній книзі Україна кінця минулого століття протиставляється фантастичній планеті Юрмазі з високорозвиненими технологіями та потужною суспільною мораллю. До цієї планети потрапляє головний герой Микола – сільський старшокласник, якого інопланетяни обрали для своєї місії – допомоги Землі.

Нові інопланетні друзі забрали хлопця до себе та повернули рівно через рік. Батьки не впізнали свого сина – він став набагато розумнішим, бо навчився використовувати свій мозок більше ніж на дев’яносто відсотків. Та найголовнішим було те, що він умів передбачати майбутнє. А все тому, що планета, на якій він побував, кількасот років тому вже стикалася з такою політичною та соціальною кризою, від якої потерпала тогочасна Україна.

Твір «Подорож за тридев’ять світів» – це роман-попередження про неминучу катастрофу соціально-політичного характеру, та одночасна інструкція щодо виходу нашої держави з критичної ситуації, в якій вона опинилася. Хоч ця книга була написана під час Помаранчевої революції, її ідеологічна основа є актуальною і зараз, коли минуло вже більше десяти років з тих подій.

Автор неодноразово підкреслює, що конфлікти і війни всередині держави озиваються відлунням і на глобальному рівні. Серед рядків роману відчувається тривога письменника за долю нашої планети, втрату і знищення її природних багатств. Прозріння обов’язково має наступити – важливо, щоб воно осяяло розум і серця людей вчасно, коли ще можна щось змінити.

З цим глибоким та пророцьким твором має ознайомитися кожен українець, не байдужий до майбутнього своєї держави та всього людства. Радимо читати онлайн або скачати роман «Подорож за тридев’ять світів» Миколи Сікача у нашій бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ви можете знайти цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Подорож за тридев’ять світів» Миколи Сікача

Рекомендації

Відгуки на книгу «Подорож за тридев’ять світів» Миколи Сікача

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *