«Подорожі Лікаря Дуліттлa. Підготовка» Хью Лофтінг

«Подорожі Лікаря Дуліттлa. Підготовка» Хью Лофтінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
159 переглядів
159 переглядів

Про книгу «Подорожі Лікаря Дуліттлa. Підготовка» Хью Лофтінга

Чи хочете ви зануритися у неймовірні мандрівки, стати справжніми героями, повернувшись у дитячі мрії? Тоді книга «Подорожі лікаря Дулітта. Підготовка» саме для вас! Британський письменник Г’ю Лофтінґ пропонує цікаву історію із серії про лікаря Дуліттла – початок його захоплюючої подорожі до Мавпопавучого острову.

До головного героя приєднується ще один відважний мандрівник – хлопчик на ім’я Томмі, який несподівано для себе стає помічником лікаря. Вирішивши допомогти своїй пораненій білці, Томмі звертається до Дуліттла, але відкриває в собі здатність розуміти мову тварин! Тепер він знає, що стане помічником лікаря і навіть відправиться з ним у небезпечну подорож.

Починаючи читати онлайн книгу «Подорожі лікаря Дуліттла. Підготовка» Г’ю Лофтінґа українською мовою, відразу проймаєшся духом авантюризму та чекаєш незвичайних відкриттів, адже Дуліттл з компанією відправляються на пошуки загадкового індіанця на прізвисько Довга Стріла. На них чекає справжній квест!

Талант лікаря розкривається все більше. Він не забуває про свою головну місію – лікувати тварин – і навіть може врятувати тих, хто безнадійно помирає.

Якщо хочете захоплююче провести час, радимо скачати книгу «Подорожі лікаря Дуліттла. Підготовка» Г’ю Лофтінґа – на нашому порталі ця та інші історії про легендарного лікаря доступні у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Подорожі Лікаря Дуліттлa. Підготовка» Хью Лофтінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Подорожі Лікаря Дуліттлa. Підготовка» Хью Лофтінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *