«Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

«Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

Юна Марія Гурчик обожнює дві речі: детективи доктора Шерла та розслідування загадкових злочинів. Ось і цього разу норовлива генеральська дочка не може відмовитись від нової справи! Убито талановитого інженера, а з його дому викрадено креслення нової моделі аероплана. Ниточка розслідування приводить Мусю до пароплава «Цариця Дніпра». Десь на його палубі серед респектабельних пасажирів зачаївся вбивця… Не вагаючись, відчайдушна дівчина вирушає у смертельно небезпечний круїз. Під підозрою всі! Та не всі виживуть…

Цитати з книги «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

Чоловіче товаривство мов бджоли: то до однієї квітки кинуться, подзижчать, крильцями помахають, пилок солодкий потрусять – і до іншої летять, цокаючи підборами модних штиблет.

Дуель – це прекрасно, панове. Ми надто багато балакаємо. У словах помирає істинна краса вчинків і помислів. Ми припинили лазити у вікна до коханих жінок.

Тут смертю погрожують – а їй кохфій подавай!

Муся, а точніше Марія Матвіївна Гурчик, донька обер-поліцмейстера санкт-петербургського розшукового департаменту, генерала Матвія Івановича Гурчика, була книгоманкою. Проте коло її уподобань торкалось досить дивного і не властивого панночці такого ніжного віку чтива. "Криміналістична ідентифікація", "Побудова і аналіз версій", "Засоби криміналістичної експертизи та техніка фіксації доказів", "Різновиди ідентифкації людини" – ось чим був усіяний перський килим довкола ліжка.

Завантажити безкоштовно книгу «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

Рекомендації

Сестро, сестро
Сестро, сестро Оксана Стефанівна Забужко
Інструктор із тенісу
Інструктор із тенісу Оксана Стефанівна Забужко
Перейти темряву
Перейти темряву Ірен Роздобудько

Відгуки на книгу «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

Комментарии для сайта Cackle