«Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

«Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1346 переглядів
1346 переглядів

Про книгу «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

Юна Марія Гурчик обожнює дві речі: детективи доктора Шерла та розслідування загадкових злочинів. Ось і цього разу норовлива генеральська дочка не може відмовитись від нової справи! Убито талановитого інженера, а з його дому викрадено креслення нової моделі аероплана. Ниточка розслідування приводить Мусю до пароплава «Цариця Дніпра». Десь на його палубі серед респектабельних пасажирів зачаївся вбивця… Не вагаючись, відчайдушна дівчина вирушає у смертельно небезпечний круїз. Під підозрою всі! Та не всі виживуть…

Цитати з книги «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

Чоловіче товаривство мов бджоли: то до однієї квітки кинуться, подзижчать, крильцями помахають, пилок солодкий потрусять – і до іншої летять, цокаючи підборами модних штиблет.

Дуель – це прекрасно, панове. Ми надто багато балакаємо. У словах помирає істинна краса вчинків і помислів. Ми припинили лазити у вікна до коханих жінок.

Тут смертю погрожують – а їй кохфій подавай!

Муся, а точніше Марія Матвіївна Гурчик, донька обер-поліцмейстера санкт-петербургського розшукового департаменту, генерала Матвія Івановича Гурчика, була книгоманкою. Проте коло її уподобань торкалось досить дивного і не властивого панночці такого ніжного віку чтива. "Криміналістична ідентифікація", "Побудова і аналіз версій", "Засоби криміналістичної експертизи та техніка фіксації доказів", "Різновиди ідентифкації людини" – ось чим був усіяний перський килим довкола ліжка.

Завантажити безкоштовно книгу «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

Рекомендації

Відгуки на книгу «Подвійна гра в чотири руки» Ірен Роздобудько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *