«Подвійна таємниця для мільярдера» Тала Тоцка

«Подвійна таємниця для мільярдера» Тала Тоцка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
637 переглядів
637 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Подвійна таємниця для мільярдера» Тали Тоцкої (анотація)

Артур Тагаєв, батько моїх дітей — наймолодший мільярдер у Європі, який у двадцять сім років очолив імперію Тагаєвих замість батька.

Я щоразу лаю себе, коли заходжу на його сторінку в інстаграм. Але є одне маленьке виправдання – у мене в животі його діти. Троє. Два хлопчики і дівчинка. Данило, Давид і Діанка. Мої три «Д». І мені хочеться більше знати про їхнього батька, якщо вже так склалося, що вони йому не потрібні.

Таким як Тагаєви не потрібні діти від таких як я. Мені це зрозуміло пояснила його мати. Сам Артур навіть не став говорити зі мною…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Подвійна таємниця для мільярдера» Тали Тоцкої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Подвійна таємниця для мільярдера» Тали Тоцкої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *