«Поезії поза збірками» Леся Українка

«Поезії поза збірками» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
641 переглядів
641 переглядів

Про книгу «Поезії поза збірками» Лесі Українки

Книга «Поезії поза збірками» містить у собі твори Лесі Українки, які друкувались у різні роки, але не в окремих книгах, а у періодичних виданнях. За своє творче життя поетеса встигла створити і випустити декілька збірок, у яких відкривався її унікальний талант і здатність словами передавати найглибші почуття.

Про що ж писала українська поетеса? Якщо читати онлайн книгу «Поезії поза збірками» Лесі Українки, то можна побачити, що теми вона обирала різні. Особливе місце займала тема християнства, а деякі сюжети з Біблії ставали основою для п’єс і інших творів.

Також її хвилювали політичні питання, філософські, особисті, життєві… Пробувала письменниця свої сили і у прозовій творчості, та все ж основна частина її робіт була у вигляді поезій.

Створюючи той чи інший твір, Леся формувалась і як особистість. Події, які відбувались у її власному житті, спогади, переживання, стан здоров’я (у неї з дитинства був туберкульоз кісток) – усе це мало вплив на душевний стан і творчість.

Ознайомитись з віршами, які не увійшли до основних збірок, можна, якщо скачати книгу «Поезії поза збірками» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у нашій електронній бібліотеці.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Скачати безкоштово книгу «Поезії поза збірками» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поезії поза збірками» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *