«Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніел Сокач

«Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніел Сокач

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1160 переглядів
1160 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніела Сокача (анотація)

Ізраїль – фантастична країна, якій за невеликий проміжок часу вдалося створити клаптик оазису посеред близькосхідної пустелі з найкращою медициною та системою безпеки. Книга «Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніела Сокача хутко занурює, утримує та не відпускає з перших сторінок. Тримаючи її в руках, можна дізнатись чимало інформації про конфлікт, що назавжди змінив політичну та соціальну мапу Близького Сходу, вплинувши на життя та долі сотень тисяч й навіть мільйонів людей. Все це про Ізраїль, якому судилося від народження боротись та виживати.

Неможливо займати однозначну позицію в палестино-ізраїльському конфлікті, адже його активна стадія тягнеться з середини минулого століття, де гарячі фази протистояння змінюються повсякчас холодними і навпаки. Письменник добре знає про те, яким цей конфлікт є зараз, адже він очолює фонд «Новий Ізраїль», який, попри всі виклики, намагається боронити демократичні принципи в цій незвичайній державі та за її межами.

Письменник дає читачеві не лише візію на те, як можна відноситись до цього конфлікту. Коротка, але вичерпна історія протистояння на теренах «Землі обітованої» з середини ще ХІХ сторіччя разом з війною Ізраїлю за незалежність, мають в собі багато важливих фактів, що доповнюють всю картину. Також Сокач намагається зазирнути до майбутнього, аби поглянути, яким може бути мирне рішення, що дозволить розв’язати Гордіїв вузол Близького Сходу.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніела Сокача та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніела Сокача: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніела Сокача і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніела Сокача

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *