«Поговоримо про любов. Дорослішання. Відкриття та нові запитання» Сильві Місслен

«Поговоримо про любов. Дорослішання. Відкриття та нові запитання» Сильві Місслен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
183 переглядів
183 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Поговоримо про любов. Дорослішання. Відкриття та нові запитання» Сильві Місслен (анотація)

Діти природно цікавляться всім, що пов’язано з їхнім тілом і сексуальністю. Ця книжка дає підліткам орієнтири, спонукає мислити та підтримує в насичений і непростий період статевого дозрівання. Під час читання підлітки міркуватимуть про життя та знайдуть відверті і делікатні відповіді на важливі запитання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Поговоримо про любов. Дорослішання. Відкриття та нові запитання» Сильві Місслен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поговоримо про любов. Дорослішання. Відкриття та нові запитання» Сильві Місслен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *