«Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс, Мелісса Кан

«Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс, Мелісса Кан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1489 переглядів
1489 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс, Мелісси Кан (анотація)

Серед інтимних тем, про які навіть не прийнято говорити в деяких родинах, є тема місячних. Книга «Поговоримо про місячні!» – величезний довідник про дорослішання дівчат, де ви зустрінете відповіді на всілякі незручні питання! Окрім того, дотепний стиль викладання інформації разом з багатьма життєвими прикладами зробить читання книги справжньою насолодою.

У праці розповідається про фізіологію та причини змін у тілі дівчинки-підлітка, а також аналізуються поширені гінекологічні проблеми. Велика кількість ілюстрацій робить читання легким і зрозумілим. Уся інформація є достовірною, адже одна з авторів книги є досвідченим лікарем; окрім того, книга була рекомендована вітчизняним акушером-гінекологом з великим стажем.

Вирішивши читати онлайн книгу «Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс та Мелісси Кан українською мовою, ви станете справжнім експертом у цьому питанні та зможете давати цінні поради своїм подругам. Тут ви навіть знайдете важливі рекомендації, що знадобляться вже дорослим дівчатам: про планування вагітності, початок статевого життя, правильну контрацепцію тощо.

Якщо ви шукаєте легку у сприйнятті працю на таку тендітну тему, що викликає довіру з перших сторінок, поспішайте скачати книгу «Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс та Мелісси Кан на нашому сайті у найзручніших форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) – будь-який з них ви отримаєте безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс, Мелісси Кан українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс, Мелісси Кан

Одна відповідь до “Поговоримо про місячні!”

  1. Марія Марія сказав:

    Перш ніж дати книжку “Поговоримо про місячні” своїй донці, вирішила прочитати її сама. Рекомендую всім матусям звернути на неї увагу. Хоч у Асі вона викликала неоднозначні емоції але саме ця книжка краще пояснює такі інтимні речі, я б так не змогла їй розповісти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *