«Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс, Мелісса Кан

«Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс, Мелісса Кан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
341 переглядів
341 переглядів

Про книгу «Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс, Мелісси Кан

Серед інтимних тем, про які навіть не прийнято говорити в деяких родинах, є тема місячних. Книга «Поговоримо про місячні!» – величезний довідник про дорослішання дівчат, де ви зустрінете відповіді на всілякі незручні питання! Окрім того, дотепний стиль викладання інформації разом з багатьма життєвими прикладами зробить читання книги справжньою насолодою.

У праці розповідається про фізіологію та причини змін у тілі дівчинки-підлітка, а також аналізуються поширені гінекологічні проблеми. Велика кількість ілюстрацій робить читання легким і зрозумілим. Уся інформація є достовірною, адже одна з авторів книги є досвідченим лікарем; окрім того, книга була рекомендована вітчизняним акушером-гінекологом з великим стажем.

Вирішивши читати онлайн книгу «Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс та Мелісси Кан українською мовою, ви станете справжнім експертом у цьому питанні та зможете давати цінні поради своїм подругам. Тут ви навіть знайдете важливі рекомендації, що знадобляться вже дорослим дівчатам: про планування вагітності, початок статевого життя, правильну контрацепцію тощо.

Якщо ви шукаєте легку у сприйнятті працю на таку тендітну тему, що викликає довіру з перших сторінок, поспішайте скачати книгу «Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс та Мелісси Кан на нашому сайті у найзручніших форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) – будь-який з них ви отримаєте безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поговоримо про місячні!» Юмі Стайнс, Мелісси Кан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *