«Пограбований маг» Кристина Асецька

«Пограбований маг» Кристина Асецька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
64 переглядів
64 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пограбований маг» Кристини Асецької (анотація)

Роуен – поважний викладач магічної академії та претендент на посаду придворного мага. Проте його життя пішло не за планом, коли у його покоях опинилася незнайомка та вкрала у нього магічні сили. Чоловік налаштований рішуче й прагне повернути свої чари назад. Тільки для цього доводиться співпрацювати зі злодійкою, яка приховує купу таємниць.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пограбований маг» Кристини Асецької українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пограбований маг» Кристини Асецької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *