«Пограймо в маму з татом» Ганна Зюман

«Пограймо в маму з татом» Ганна Зюман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
275 переглядів
275 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пограймо в маму з татом» Ганни Зюман (анотація)

Не всі полюбляють шоколад.

Він гарний, багатий, розумний і може дозволити собі все,що завгодно.

Я — простий дизайнер, художник-невдаха по життю.

Все, що нас пов’язує, це гра, затіяна однією маленькою дівчинкою. Ми обидва не можемо відмовитись від участі в ній. І обидва розуміємо, що проста дитяча витівка стала для нас пасткою.

Чи справжні наші почуття, чи ми просто граємо в те, чого нам обом бракує в реальному житті? Чи зуміємо ми повірити один одному й… собі?

Життя все розставить на свої місця. Але де я опинюся, коли все закінчиться?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пограймо в маму з татом» Ганни Зюман українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пограймо в маму з татом» Ганни Зюман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *