«Походеньки Тома Сойєра» Марк Твен

«Походеньки Тома Сойєра» Марк Твен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
834 переглядів
834 переглядів

Про книгу «Походеньки Тома Сойєра» Марка Твена

Книга «Походеньки Тома Сойєра» – один з найулюбленіших творів не лише дітей, а й дорослих. Образ бешкетника Тома є візитною карткою талановитого та всесвітньо відомого письменника Марка Твена. Автор описав у повісті себе: свою волелюбність, жагу до життя, відсутність стереотипів та дух авантюризму. Цей твір буде цікавий всім, хто відчуває, що дитинство – це не лише один з вікових періодів, а й стан душі, коли прагнеш до пригод, нових відкриттів, веселощів та оригінальних винаходів. Пропонуємо скачати «Походеньки Тома Сойєра» Марка Твена на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Головний герой книги дванадцятирічний Том – житель невеличкого американського містечка. Щоб не померти з нудьги, він щодня придумує безліч цікавих ігор та експериментів, запрошуючи до сумісних пригод свого товариша Гекльберрі Фінна.

Дорослі потерпають від витівок хлопчиків, проте часто не хочуть придивитися до цих дитячих вигадок – уважний читач побачить в них неабияку мудрість, про яку часто забувають дорослі, поспішаючи по своїх справах. Повість «Походеньки Тома Сойєра» навчить читачів будь-якого віку щирості та сміливості, почуттю гумору та відчайдушності, вмінню знаходити вихід з будь-яких критичних ситуацій.

Марк Твен відкриває перед своїми героями дивний і небезпечний світ, в якому вони відчують себе піратами, детективами, мандрівниками, вченими-винахідниками… Якщо ви вирішите читати онлайн цей яскравий та захоплюючий твір, ви одразу поринете в дитинство, відчуєте його присмак та бажання пізнавати навколишній світ без упину. Водночас неможливо не звернути увагу на доброту, щирість, відданість і дружбу – цінності, які письменник особливо натхненно змальовує в цій повчальній пригодницькій історії.

З одного боку, світ дітей протиставляється світу дорослих – хлопчики намагаються обдурити своїх батьків та знайомих, вправляючись у винахідливості. Проте автор доводить, що з підлітками можна знайти спільну мову та стати їх помічником та авторитетом. Треба розуміти їхню філософію та мрії, а також піднятися до їхнього «дитячого» рівня. Саме в цьому криється головна педагогічна ідея цієї блискучої книги. Ви знайдете її в нашій бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Походеньки Тома Сойєра» Марка Твена

Рекомендації

Відгуки на книгу «Походеньки Тома Сойєра» Марка Твена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *