«Похорон Богів» Іван Білик

«Похорон Богів» Іван Білик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
439 переглядів
439 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Похорон Богів» Івана Білика (анотація)

Читачів чарує далекий світ наших пращурів, невідомий і загадковий, дізнаємося про мудрого Стана і немудрого Ігоря, про войовничого Святослава і його трьох синів, про Блажія Муромця і його синів. Звичайні воїни і великі воєводи, слов’янські просвітителі Кирило і Мефодій, невільники, які пізніше стали князями, та князі з невільницькими кайданами постають перед очима зацікавленого читача.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Похорон Богів» Івана Білика та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Похорон Богів» Івана Білика: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Похорон Богів» Івана Білика і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Похорон Богів» Івана Білика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *