«Похований велетень» Кадзуо Ісігуро

«Похований велетень» Кадзуо Ісігуро

  • Назва: Похований велетень
  • Письменник: Кадзуо Ісігуро
  • Рік: 2015
  • Видавництво: Видавництво Старого Лева
  • Жанр: Легка проза
  • ISBN: 978-0-571-31503-1
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
541 переглядів
541 переглядів

Про книгу «Похований велетень» Кадзуо Ісігуро

Романи Кадзуо Ісігуро здатні здивувати навіть тих, кому не подобається сучасна драматична література. Повісті цього талановитого британського письменника занурюють нас в загадкову атмосферу, охоплюють стрімким сюжетом, який не залишить байдужим нікого з читачів.

Почавши читати онлайн книгу «Похований велетень» Кадзуо Ісігуро українською мовою, ви опинитесь в ранньому Середньовіччі. Автор розповідає неймовірну історію, в котрій знаходиться місце елементам реальності і містики.

В центрі подій – звичайні люди. В кожного з героїв книги «Похований велетень» своє життя. Комусь пощастило більше – він виріс в достатку і не шукає можливості заробити на шматок хліба. Хтось не заслужив у долі такої удачі. Кожен новий день для нього – це небезпечна гра, в якій він може стати переможцем і знайти їжу, або ж програти і потрапити в темницю за крадіжку.

Життя героїв переповнене різноманітними подіями. Вони закохуються, здобувають славу та багатства. Однак лише один збіг обставин, всього лише одна брехня здатна перевернути все з ніг на голову.

Герої книги повинні зрозуміти, яка роль відведена їм в цьому світі. Чи зможуть вони змінити своє життя і стати на праведну дорогу, щоб заслужити прощення Всевишнього? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Похований велетень» Кадзуо Ісігуро безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом зі списку: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Похований велетень» Кадзуо Ісігуро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *