«Похвала» Павло Глазовий

Вірш «Похвала» Павло Глазовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1740 переглядів
1740 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Похвала» Павла Глазового

Похвала
Павло Глазовий

— Ахи! — гукнув старий павук,
Уздрівши юну муху.—
Ти так гудеш, що кожен звук,
Як музика для слуху.
За дивну талію твою
І за гарненькі ніжки —
Я все покинув би й пішов
Хоч на край світу пішки.
Ти — як перлина, як топаз,
Ти — як іскрина синя..
А муха — дзись!
І тільки раз! —
Попала в павутиння.
Ну й зрозуміло, що було
І що робилось далі.
Оскільки діло вже дійшло
У байці до моралі,
То я скажу, що не для мух
Слова, звичайно, мовляться,
Бо на солодку похвалу
Не тільки мухи ловляться.

Аналiз вiрша «Похвала» Павла Глазового

Всі ми любимо, коли нас хвалять, говорять компліменти або просто приємні слова, але не завжди це щиро і правдиво. Гумореска-байка «Похвала» написана Павлом Глазовим є відображенням саме такої дуже нудотної похвали, за якою може ховатися жорстока підступність.

Павук співає оди юній і легковажній мушці, яка, як і багато людей, ще не має досвіду в лестощах та брехні. Вона наївна та не думає про те, що павук хоче її з’їсти. Радимо читати онлайн усім книгу Павла Глазового «Похвала» українською мовою.

Напевно, кожен з вас подумав, що автор засуджує павука, який безжалісно заманив муху до павутиння. Це так, по справедливості він був не правий, але він діяв в своїх інтересах. Кожен повинен управляти своїми рішеннями сам.

Багато питань і ще більше сумніві.

Щоб дізнатися, кого автор висміяв насправді і чому, вам необхідно скачати байку «Похвала» автора Павла Глазового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Похвала» Павла Глазового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Похвала» Павла Глазового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *