«Покарані» Юлія Шеко

«Покарані» Юлія Шеко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
583 переглядів
583 переглядів

Про книгу «Покарані» Юлії Шеко

Чи дбає сучасне людство при природу та відновлення її ресурсів? Наша планета не може вічно терпіти знущання жорстокою цивілізацією, та на цей раз вона не витримала.

У яскравих фарбах, які викликають мурашки та занепокоєння своїм майбутнім, Юлія Шеко у книзі «Покарані» змальовує початок апокаліпсису – страшний смертельний вірус, який поширюється з неймовірною швидкістю, нещадно забирає життя дітей та дорослих, огортаючи їх токсичним туманом з неймовірним смородом.

Для головного героя роману Олега настає найважчий період – він змушений проводити дні та ночі у лікарні, куди десятками щоденно поступають непритомні хворі. Чоловік дуже хвилюється, бо вдома залишилася його вагітна дружина. Яким є її самопочуття? Чи піддалася вона загальній паніці? Жах Олега збільшується в рази, коли виявляється, що Ілона зникла у невідомому напрямі.

Цей роман-катастрофа є застереженням для людства зупинитися у своїх експериментах з небезпечними речовинами. Юлія Шеко показує, наскільки природа є виснаженою та не може протистояти потужним викидам отрути у повітря. Смог, який оповив усе місто – це не фантастика, а реальність, яка в будь-яку мить може увірватися до нашого життя. Така ж сама ситуація була і в Англії в середині минулого століття. Може, наступна хвиля отруйного туману виявиться фатальною…

Книгу «Покарані» неможливо читати без внутрішнього здригання – авторка з кожною сторінкою нагнітає напруження, розгортаючи серед глобальної катастрофи особисту трагедію головного героя. Перед Олегом стоїть вкрай небезпечна й майже нереальна місія – знайти вакцину від нової інфекції. Йдучи по краю прірви, чоловік проходить крізь цілу низку випробувань, відчуваючи на собі дихання смерті та знаходячись на межі нервового розладу.

Книгу «Покарані» варто скачати й прочитати всім, хто легковажно ставиться до забруднення природи, не усвідомлюючи, в якому критичному стані вона знаходиться. Наукові відкриття та жага до збагачення зводять людей з розуму, і вони знищують себе та оточуючих, ховаючись від думки про катастрофічні наслідки для всього людства. Кінцівка твору залишає дуже потужний післясмак та довго не відпускає своєю злободенністю й невідворотністю нашої жорстокої реальності.

Завантажити безкоштовно книгу «Покарані» Юлії Шеко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Покарані» Юлії Шеко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *