«Покінчи з «хорошою дівчинкою». Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя» Махо Мольфіно

«Покінчи з «хорошою дівчинкою». Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя» Махо Мольфіно

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
27708 переглядів
27708 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Покінчи з «хорошою дівчинкою». Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя» Махо Мольфіно (анотація)

Чому цілими століттями жінок вчили бути хорошими та смиренними? Чому чоловікам було вигідно, щоб їх дами завжди прислуховувались до думки представників сильної статі? Відповіді ви знайдете, почавши читати онлайн книгу «Покінчи з «хорошою дівчинкою»» Махо Мольфіно українською мовою.

Сучасний світ не терпить страху та відчаю. Це давно зрозуміли жінки-лідери, найсильніші представниці свого роду. Вони змогли встати з колін та довести чоловікам, що з ними потрібно рахуватись. Це відбулось не за рік і навіть не за десятиліття. Боротьба за права жінок продовжувалась сторіччями і тих, хто прагнув жити повноцінним життям, не зупинили глузливі насмішки представників сильної статі.

На сторінках книги «Покінчи з «хорошою дівчинкою». Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя» зібрані найпоширеніші міфи про те, якою повинна бути сучасна жінка. Письменниця вміло розвіює їх, приводячи достатньо переконливих доказів.

Як підвищити свою самооцінку та навчитись давати відсіч знахабнілим чоловікам? Як взяти під свій контроль найскладнішу ситуацію на роботі чи в сім’ї? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Покінчи з «хорошою дівчинкою». Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя» Махо Мольфіно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Покінчи з «хорошою дівчинкою». Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя» Махо Мольфіно українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Покінчи з «хорошою дівчинкою». Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя» Махо Мольфіно

3 відповіді до “Покінчи з «хорошою дівчинкою». Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя”

  1. Раїса Раїса сказав:

    Як скачати?

  2. Віка Віка сказав:

    Як тут книги качати?

  3. Мар'яна Мар'яна сказав:

    Книга «Покінчи з “хорошою дівчинкою”» стала для мене фаворитом в сучасній літературі. Коли я побачила її на цьому сайті, я навіть уявити її не могла скільки таємниць та загадок вона мені відкриє. Рекомендую прочитати кожній жінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *