«Поклик Ктулху» Говард Лавкрафт

«Поклик Ктулху» Говард Лавкрафт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
919 переглядів
919 переглядів

Про книгу «Поклик Ктулху» Говарда Лавкрафта

Чи вірите ви в монстрів та чудовиськ? Чи бувало так, що вам ввижались якісь моторошні істоти? Книга «Поклик Ктулху» розказує про міфічне чудовисько. Ктулху — це гігантських розмірів звір, який затонув, та в найтемніших глибинах океану чекає свого часу, щоб повернутися на поверхню, щоб знищити весь світ.

Розповідь складається з трьох пов’язаних між собою частин. Вона представлена як записки Френсіса Терстона, жителя Бостона, який займався розслідуваннями, пов’язаними з божеством Ктулху. У цій історії поєднується багато чого: культ поклоніння жахливому божеству, розслідування поліцейського інспектора Леграсса, норвезькі моряки, сутичка з піратами, таємничий острів та не менш таємнича сутичка з Ктулху.

Якщо вам цікавий таємничий світ чудовиськ, які розбурхують уяву, тоді сміливо починайте читати онлайн книгу «Поклик Ктулху» Говарда Лавкрафта українською мовою, адже вона не залишить вас байдужими. Роман настільки захоплює, що незважаючи на те, що інколи стає страшно, ви просто не зможете відірватись від неймовірно насиченого сюжету.

Скачати книгу «Поклик Ктулху» Говарда Лавкрафта безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Скачати безкоштово книгу «Поклик Ктулху» Говарда Лавкрафта

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поклик Ктулху» Говарда Лавкрафта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *