«Поклик пращурів» Джек Лондон

«Поклик пращурів» Джек Лондон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
392 переглядів
392 переглядів

Про книгу «Поклик пращурів» Джека Лондона

Книга «Поклик пращурів» — це історія дивовижного пса на прізвисько Бек, який пройшов нелегкий шлях від домашнього улюбленця до ватажка вовчої зграї.

Дія оповідання розгортається в Канаді, де відбувається самий розпал золотої лихоманки. Тоді попит на великих та дужих собак був особливо високий. Головний герой, якого привезли з каліфорнійського ранчо, потрапляє в жорстоку реальність життя їздової собаки. Його безжалісно б’є доля, яка підкидає різні випробування: зрада людей, яким він вірив, голод, біль, сильні морози… Згодом навіть починає здаватися, що перед нами не тварина, яка живе інстинктами, а людина!

Читаючи книгу, ви зрозумієте, що деякі тварини набагато людяніші за своїх господарів. Завдяки цьому оповіданню усвідомлюєш, що є два шляхи подолання проблеми: змиритися з ситуацією, опустивши руки, або ж йти вперед та боротися з труднощами.

Якщо вам цікаво, як звичайний пес Бек зміг пройти цей нелегкий шлях, тоді починайте читати онлайн книгу «Поклик пращурів» Джека Лондона українською мовою. Ви станете свідками дивних метаморфозів, які відбуватимуться з Беком, адже в ньому прокинеться щось невідоме, щось, що було забутим за довгі роки життя з людиною.

Скачати книгу «Поклик пращурів» Джека Лондона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Поклик пращурів» Джека Лондона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поклик пращурів» Джека Лондона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *