«Поклик янгола» Гійом Мюссо

«Поклик янгола» Гійом Мюссо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
920 переглядів
920 переглядів

Про книгу «Поклик янгола» Гійома Мюссо

Книга «Поклик янгола» – цікаве поєднання гостросюжетного детективу та життєвої драми, в якому яскраво простежуються долі головних героїв – Маделін та Джонатана. Гійом Мюссо закручує сюжетну лінію неймовірним чином – випадкова зустріч, про яку можна було б забути, виявляється поштовхом до кардинальних змін. Серед метушні в аеропорту Нью-Йорка ці двоє обмінюються своїми телефонами, і в кожного з них з’являється шанс зазирнути в життя одне одного. Вони не лише користуються цим, а й зустрінуться знову, щоб допомогти у вирішенні давніх проблем.

Автор відкриває завісу поступово, крок за кроком, щоб розкрити образи Маделін та Джонатана. У кожного з них – свої життєві негаразди, прагнення та страхи, і мобільні телефони допомагають глибше зануритися в їхнє життя. Не дивно, що зазирнувши майже в душу одне одного, головні герої прийняли рішення зустрітися знову.

На цей раз вони твердо вирішують об’єднати свої долі заради пошуку правди. Це – не кохання і не пристрасть, а справжній дотик двох душ, дружба з порятунком, в якому кожен залишає свій слід.

Детективна складова роману «Поклик янгола» випливає з історії Маделін – ця жінка була в минулому детективом та надто виснажила себе через нерозкрите розслідування. Через кілька років ця справа отримує своє продовження – і в цьому є безпосередньо заслуга Джонатана. Головний герой, в свою чергу, страждає від розлучення з дружиною, і Маделін знаходить ключик до його душевного спокою.

Поряд з цим окремою сюжетною лінією книги проходить історія Еліс – зниклої дівчини з розслідування Маделін. Усі три сюжетні канви ведуть до неочікуваного фіналу, де поєднуються несподіваним чином.

Якщо ви шукаєте красиву романтичну прозу з присмаком детективу, поспішайте скачати «Поклик янгола» Гійома Мюссо. Ця книга розкриє найтонші відтінки емоцій та покаже весь спектр візерунків долі, в які, як у павутиння, може бути втягнутий будь-хто. Заходьте до нашої електронної бібліотеки, де ви зможете читати онлайн цей хвилюючий роман безкоштовно та без реєстрації, а також отримати його в наступних форматах: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поклик янгола» Гійома Мюссо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *