«Поклик янгола» Гійом Мюссо

«Поклик янгола» Гійом Мюссо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Поклик янгола» Гійома Мюссо

Книга «Поклик янгола» – цікаве поєднання гостросюжетного детективу та життєвої драми, в якому яскраво простежуються долі головних героїв – Маделін та Джонатана. Гійом Мюссо закручує сюжетну лінію неймовірним чином – випадкова зустріч, про яку можна було б забути, виявляється поштовхом до кардинальних змін. Серед метушні в аеропорту Нью-Йорка ці двоє обмінюються своїми телефонами, і в кожного з них з’являється шанс зазирнути в життя одне одного. Вони не лише користуються цим, а й зустрінуться знову, щоб допомогти у вирішенні давніх проблем.

Автор відкриває завісу поступово, крок за кроком, щоб розкрити образи Маделін та Джонатана. У кожного з них – свої життєві негаразди, прагнення та страхи, і мобільні телефони допомагають глибше зануритися в їхнє життя. Не дивно, що зазирнувши майже в душу одне одного, головні герої прийняли рішення зустрітися знову.

На цей раз вони твердо вирішують об’єднати свої долі заради пошуку правди. Це – не кохання і не пристрасть, а справжній дотик двох душ, дружба з порятунком, в якому кожен залишає свій слід.

Детективна складова роману «Поклик янгола» випливає з історії Маделін – ця жінка була в минулому детективом та надто виснажила себе через нерозкрите розслідування. Через кілька років ця справа отримує своє продовження – і в цьому є безпосередньо заслуга Джонатана. Головний герой, в свою чергу, страждає від розлучення з дружиною, і Маделін знаходить ключик до його душевного спокою.

Поряд з цим окремою сюжетною лінією книги проходить історія Еліс – зниклої дівчини з розслідування Маделін. Усі три сюжетні канви ведуть до неочікуваного фіналу, де поєднуються несподіваним чином.

Якщо ви шукаєте красиву романтичну прозу з присмаком детективу, поспішайте скачати «Поклик янгола» Гійома Мюссо. Ця книга розкриє найтонші відтінки емоцій та покаже весь спектр візерунків долі, в які, як у павутиння, може бути втягнутий будь-хто. Заходьте до нашої електронної бібліотеки, де ви зможете читати онлайн цей хвилюючий роман безкоштовно та без реєстрації, а також отримати його в наступних форматах: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Ось я
Ось я Джонатан Сафран Фоєр
Біль моря
Біль моря Кейт Демід
Карпатська казка, або За десять днів до Купала
Карпатська казка, або За... Наталія Довгопол
Гора між нами
Гора між нами Чарльз Мартін

Відгуки на книгу «Поклик янгола» Гійома Мюссо