«Покоління Х» Дуглас Коупленд

«Покоління Х» Дуглас Коупленд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1050 переглядів
1050 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Покоління Х» Дугласа Коупленда (анотація)

Книга «Покоління Х» – це нахабний виклик сучасному світу з його матеріальними цінностями, всеохоплюючою рекламою та іншими медіа, серед яких не залишається місця людським емоціям. Дуґлас Коупленд, подібно Чаку Паланіку, закликає сучасне покоління критично осмислити нашу дійсність та врятувати наш світ, який неминуче рухається до суспільної катастрофи. Він розповідає про маргіналів, які залишають свої затишні і зручні домівки, свідомо відмовляються від благ цивілізації заради досягнення головної мети – пошуку справжнього щастя, що не вимірюється грошима. Відчуття та емоції головних героїв, описані в книзі, стануть шокуючим відкриттям для будь-якого читача.

Щоб вирватися зі світу різноманітних маніпуляцій і штучно створених цінностей, друзі Енді, Дег і Клер приїжджають до своєрідної пустелі в самому серці Каліфорнії – тільки тут, серед природи, можна прислухатися до себе та інших, залишити в минулому метушливу буденність та відчути абсолютну єдність з природою. Чи вдалося відчайдушним мандрівникам повністю звільнитися від шаблонів і переслідувань минулого життя, ви дізнаєтеся, якщо вирішити читати онлайн цю колоритну й глибоку книгу.

Пригодницька сюжетна лінія роману «Покоління Х» органічно доповнюється афористичними висловами та філософськими роздумами на різноманітні теми. Цікавинкою твору є велика розгалуженість оповіді – вона постійно заводить читача в різні осередки пам’яті та свідомості персонажів, даючи можливість впритул наблизитися до їхніх міркувань і умовиводів. Така нелінійна структура роману дозволяє повністю розчинитися в ньому. Фантазії, переплітаючись з реальністю, не дають змогу читачеві покинути цей світ, в якому всім керують свобода, безтурботність та емоції.

Якщо ви хочете отримати потужний стимул до змін свого рутинного життя, поспішайте скачати «Покоління Х» Дуґласа Коупленда. Цей роман навчить, як отримувати справжнє задоволення від споглядання за природою, душевних розмов з друзями, відсутності матеріальних благ. Відвідувачі нашого сайту мають змогу вибрати будь-яких формат для скачування електронних матеріалів – fb2, txt, epub або rtf. Цей роман та інші неординарні твори епохи постмодернізму доступні безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Покоління Х» Дугласа Коупленда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Покоління Х» Дугласа Коупленда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *