«Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер

«Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
912 переглядів
912 переглядів

Про книгу «Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер

Романи Коллін Гувер змушують нас емоційно переживати кожну подію в житті героїв. Твори цієї надзвичайно талановитої письменниці вражають відвертістю персонажів, їх нестримною жагою до життя, вмінням кохати і здатністю розгледіти своє щастя там, де ніхто його не бачить.

Пропонуємо скачати книгу «Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).  Ми впевнені – роман зачарує вас неймовірною пристрастю та стрімким розвитком подій в житті героїв.

Книга приваблює яскравим і досить оригінальним сюжетом. Проте він – лише завіса, за якою ховаються важливі соціальні проблеми сучасного суспільства. Прототип письменниці Лілі – молода дівчина, яка втратила свого батька. Він ніколи не був зразковим татом, чоловік знущався над нею та її матір’ю, бив та принижував їх на очах у інших.

Коли тата не стало, героїня книги «Покинь якщо кохаєш» відчула неймовірний спокій, проте разом з ним до дівчини прийшло розчарування. Вона постійно думає про те, скільки не встигла сказати своєму батькові.

Через кілька днів дівчина повинна вийти заміж. Її мрія нарешті здійснилась – вона створить власну родину, набагато щасливішу, ніж сім’я її батьків. Однак чи буде це так просто, як здається юній Лілі? Дізнаєтесь про це, якщо захочете читати онлайн книгу «Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер українською мовою на нашому літературному порталі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *