«Політ ворона. Доля отамана» Ганна Ткаченко

«Політ ворона. Доля отамана» Ганна Ткаченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1433 переглядів
1433 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Політ ворона. Доля отамана» Ганни Ткаченко (анотація)

Книга «Політ ворона. Доля отамана» – пригодницько-історична драма, присвячена непростому періоду двадцятих років минулого століття, коли зароджувався визвольних рух від радянської влади. Харківська письменниця Ганна Ткаченко побудувала сюжет на реальних подіях, зробивши головним персонажем відчайдушного борця Харківщини за незалежну Україну Григорія Савона.

Грицько був справжнім героєм для жителів Ізюмщини: захищав їх від свавілля комуністів, допомагав у часи бідності та продрозверстки, починаючи з 1918 року. Парубку було всього 19 років, але він зміг організувати власний загін, став найлютішим ворогом «червоних». Його життя було недовгим, але яскравим…

Якщо ви хочете дізнатися, як жив і як загинув герой, могили якого досі не знайшли, поспішайте читати онлайн книгу «Політ ворона. Доля отамана» Ганни Ткаченко українською мовою. Справжній романтик – не тільки у житті, а й на війні, який зміг згуртувати біля себе тисячі однодумців та був готовий на все заради незалежної України – таким був Грицько.

Книга приваблює деталізованим описом тих часів, розкриває особливості життя селян у період 1918 – 1922 років, їхні страждання від пограбувань і знущань місцевої влади. Пропонуємо скачати книгу «Політ ворона. Доля отамана» Ганни Ткаченко у нашій бібліотеці у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) – будь-який з них доступний гостям сайту безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Політ ворона. Доля отамана» Ганни Ткаченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Політ ворона. Доля отамана» Ганни Ткаченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *