«Політики не брешуть. 10 законів взаємодії політиків і виборців» Вадим Денисенко, Юрій Вишневський

«Політики не брешуть. 10 законів взаємодії політиків і виборців» Вадим Денисенко, Юрій Вишневський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
646 переглядів
646 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Політики не брешуть. 10 законів взаємодії політиків і виборців» Вадима Денисенко, Юрія Вишневського (анотація)

Чому в липні 1945-го, через два місяці після перемоги над Німеччиною, Черчилль зазнав поразки на виборах? Чому в Польщі так довго триває епоха Дуди, а в Угорщині — Орбана? Чому навесні 2019-го Порошенко зазнав поразки, а Зеленський опинився в кріслі президента? Таких питань безліч, і відповіді на них можна шукати в безлічі випадковостей. Проте розгадка всіх цих перемог і поразок — у політологічних законах, які діють у політиці з такою самою невідворотною силою, що й фізичні закони в природі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Політики не брешуть. 10 законів взаємодії політиків і виборців» Вадима Денисенко, Юрія Вишневського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Політики не брешуть. 10 законів взаємодії політиків і виборців» Вадима Денисенко, Юрія Вишневського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *