«Полліанна дорослішає» Елінор Портер

«Полліанна дорослішає» Елінор Портер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8963 переглядів
8963 переглядів

Про книгу «Полліанна дорослішає» Елінори Портер

Книжка про Полліанну, котра вийшла в Америці на початку 20-го століття, одразу стала популярною. Мільйони дівчат та їх матусі зачитувались пригодами неймовірного дівчиська, яке «грало в радість».

Американська дитяча письменниця і романістка Елінор Портер після такого шаленого успіху свого твору вирішила написати продовження. Книга «Полліанна дорослішає» (інші назви – «Повернення Полліанни», «Юність Полліанни») вийшла у 1915 році і також була з захватом прийнята прихильниками автора.

Головна героїня виростає. Із непосидючої дівчинки вона перетворюється в гідну леді, яка дуже добра, але ще багато чого не розуміє в житті. 

Опікується дівчиною її тітка. Родина переживає нелегкі часи. Бідність та скрута оповили будинок. Головна героїня приймає рішення врятувати себе та своїх близьких від злиднів, і робить це в свій власний спосіб, адже «гру в радість» ніхто не відміняв…

Читати онлайн книгу «Полліанна дорослішає» Елінор Портер українською мовою сподобається широкому кругу книголюбів. Цей твір саме з тих, що не мають терміну використання. Хоч і пройшло сто років з тих пір, як він був написаний, людські цінності залишаються такими ж.

Скачати книгу «Полліанна дорослішає» Елінор Портер безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. Приєднуйтесь!

Скачати безкоштово книгу «Полліанна дорослішає» Елінори Портер українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Полліанна дорослішає» Елінори Портер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *