«Поліанна (Полліанна)» Елінор Портер

«Поліанна (Полліанна)» Елінор Портер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3553 переглядів
3553 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Поліанна (Полліанна)» Елінори Портер (анотація)

«Полліанна» Елінори Портер — це неймовірна історія дівчинки, в якої не дивлячись на тяжку долю горів внутрішній вогник, яким вона намагалась ділитись з кожною людиною. Це бестселер, який неодноразово екранізували, але жоден фільм неможливо порівняти з оригіналом автора.

Головна героїня Полліанна дуже рано втратила батьків, тому нічого не залишалось, як відправитись на виховання до тітки, яка ніколи не виявляла доброти до неї. З дитинства вона практично не мала іграшок, бо в батьків зовсім не було грошей. Батько придумав для неї цікаву гру, яка в майбутньому стане в пригоді краще ніж іграшки. Що це за гра? Та як вона змінила життя дівчинки та її оточення? Радимо читати онлайн усім книгу «Полліанна» Елінори Портер українською мовою.

Ця гра мала лише одне правила — не дивлячись ні на що знаходити щасливий момент та робити це так відверто, щоб і інші змогли змінити думку про ситуацію.

Невже ця маленька дівчинка зможе змінити похмуре життя власної тітки та всіх, з ким вона познайомилась в цьому місті? Чи впорається її душа в приборканні усіх неприємностей?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Поліанна (Полліанна)» Елінори Портер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поліанна (Полліанна)» Елінори Портер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *