«Полон» Марія Сидорчук

«Полон» Марія Сидорчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Полон» Марії Сидорчук

Книга «Полон» – хвилююча побутово-воєнна мелодрама, створена за мотивами української телестрічки «Cartum», представленої на різноманітних кінофестивалях. Марія Сидорчук показала не лиже жахіття «мирної буденності» серед війни, а й психологічні зміни характерів, спотворення моральних переконань тих, кого зачепила ця масштабна трагедія та зробила справжніми духовними інвалідами. Перед читачем промайне безліч історій, в яких кожен виживає по-своєму, відчайдушно хапаючись за найменшу надію спасіння та нехтуючи життям оточуючих.

У центрі сюжету повісті «Полон» – історія дванадцяти полонених і двох охоронців, які разом з ними стали заручниками обставин. І хоч вони не потрапили до неволі з іншими, але автор дає зрозуміти – кожний має свій полон, у першу чергу – внутрішній. На сторінках повісті розкривається передісторія цього визначального дня, коли чотирнадцять персонажів опиняться на краю безодні, де життя балансує зі смертю.

Когось привело на війну кохання, когось – зухвале бажання довести свою відважність, хтось намагався врятуватися від власних переживань і депресії… І тут, біля куль та смертей товаришів, відразу все забувається, бо цінності на війні зовсім інші.

Письменниця зачіпає багато суперечливих тем у цій повчальній та глибокій книзі. Читач побачить тут проблему морального вибору – зраджувати чи ні, нелегкі стосунки батьків і дітей, прагнення адаптуватися до будь-яких умов навіть йдучи наперекір своїй совісті. Полонені виявилися дуже строкатою компанією – серед них і волонтери, і журналісти, і місцеві мешканці різного віку, і іноземці. У кожного – своя ідеологія та світосприйняття, але полон стане тим самим містком і випробуванням, що об’єднує людей та перевіряє їх на міцність – фізичну й моральну.

Якщо ви шукаєте драматичну історію, що вразить вас глибоким психологізмом, реалістичністю й напруженістю сюжетної лінії, пропонуємо скачати «Полон» Марії Сидорчук. Ця книга обов’язково змусить вас замислитися над нашими реаліями, адже війна для України – це не лише минуле, а жахливе сьогодення. ви знайдете цей твір в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також запрошуємо вас читати онлайн цю повість на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Полон» Марії Сидорчук

Комментарии для сайта Cackle