«Полон» Марія Сидорчук

«Полон» Марія Сидорчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
304 переглядів
304 переглядів

Про книгу «Полон» Марії Сидорчук

Книга «Полон» – хвилююча побутово-воєнна мелодрама, створена за мотивами української телестрічки «Cartum», представленої на різноманітних кінофестивалях. Марія Сидорчук показала не лиже жахіття «мирної буденності» серед війни, а й психологічні зміни характерів, спотворення моральних переконань тих, кого зачепила ця масштабна трагедія та зробила справжніми духовними інвалідами. Перед читачем промайне безліч історій, в яких кожен виживає по-своєму, відчайдушно хапаючись за найменшу надію спасіння та нехтуючи життям оточуючих.

У центрі сюжету повісті «Полон» – історія дванадцяти полонених і двох охоронців, які разом з ними стали заручниками обставин. І хоч вони не потрапили до неволі з іншими, але автор дає зрозуміти – кожний має свій полон, у першу чергу – внутрішній. На сторінках повісті розкривається передісторія цього визначального дня, коли чотирнадцять персонажів опиняться на краю безодні, де життя балансує зі смертю.

Когось привело на війну кохання, когось – зухвале бажання довести свою відважність, хтось намагався врятуватися від власних переживань і депресії… І тут, біля куль та смертей товаришів, відразу все забувається, бо цінності на війні зовсім інші.

Письменниця зачіпає багато суперечливих тем у цій повчальній та глибокій книзі. Читач побачить тут проблему морального вибору – зраджувати чи ні, нелегкі стосунки батьків і дітей, прагнення адаптуватися до будь-яких умов навіть йдучи наперекір своїй совісті. Полонені виявилися дуже строкатою компанією – серед них і волонтери, і журналісти, і місцеві мешканці різного віку, і іноземці. У кожного – своя ідеологія та світосприйняття, але полон стане тим самим містком і випробуванням, що об’єднує людей та перевіряє їх на міцність – фізичну й моральну.

Якщо ви шукаєте драматичну історію, що вразить вас глибоким психологізмом, реалістичністю й напруженістю сюжетної лінії, пропонуємо скачати «Полон» Марії Сидорчук. Ця книга обов’язково змусить вас замислитися над нашими реаліями, адже війна для України – це не лише минуле, а жахливе сьогодення. ви знайдете цей твір в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також запрошуємо вас читати онлайн цю повість на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Полон» Марії Сидорчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *