«Полонений та небезпечний» Нідейла Нельте

«Полонений та небезпечний» Нідейла Нельте

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1453 переглядів
1453 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Полонений та небезпечний» Нідейли Нельте (анотація)

Він лютий. Небезпечний. Непокірний. Його життя – вічний полон. Його душа – рубці та рани. Його мета – помста.
Але в ньому горить Полум’я, яке здатне захистити наші кордони. Полум’я, яке необхідно контролювати.
Я не бажала влади над ним, але такою була воля мого нареченого. Наслідного принца. Який розраховував, що мій дар допоможе приборкати монстра. І це стало жахливою помилкою для всіх.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Полонений та небезпечний» Нідейли Нельте українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Полонений та небезпечний» Нідейли Нельте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *