«Полонянка» Алекса Адлер

«Полонянка» Алекса Адлер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
119 переглядів
119 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Полонянка» Алекси Адлер (анотація)

– Я не питаю, Софіє, – шипить він мені в обличчя, проводячи носом по моїй щоці. — І моя пропозиція не передбачає відмови. Ти станеш моєю дружиною. І навчишся мене шанувати, як свого чоловіка і володаря. Якщо хочеш, щоб я був лагідний з тобою. Я довго шукав тебе. Тож встиг розбурхати свій апетит до краю.
− Нізащо, − хриплю, безпорадно борсаючись в жорсткій хватці.
− Тоді я забуду, що ти племінниця імператриці Аша-Ірон і зроблю тебе безправною наложницею в своєму гаремі. Рабинею, з якою робитиму все, що мені заманеться. Бо так, чи інакше, ти тепер належиш мені. І я вирішуватиму твою долю. Затямила?
Тепер я знаю, до якого протистояння готувалася стільки років. І не збираюся здаватися. Цей покидьок точно не моя доля.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Полонянка» Алекси Адлер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Полонянка» Алекси Адлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *