«Польоти без пілота» Ярослав Рачковський

«Польоти без пілота» Ярослав Рачковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
590 переглядів
590 переглядів

Про книгу «Польоти без пілота» Ярослава Рачковського

“Польоти без пілота” – пригодницька історія про двох авантюристів, які вирішили здійснити політ на повітряній кулі. І хоч вони були впевнені, що їхнього досвіду вистачає для повітряної подорожі, їхні пригоди довели інше.

Ярослав Рачковський написав напрочуд легку і захопливу книгу, в якій знайшлося місце і гумору, і розкриттю чоловічої дружби, і питанням морального вибору. Цей твір варто скачати й прочитати тим, хто мріє про авантюри й пригоди – їхні бажання цілком втіляться в цій яскравій розповіді.

Головні герої повісті – команда повітроплавців Роман, Юрій та Олександр. Тільки Роман є кваліфікованим пілотом, який пройшов курси та отримав сертифікат з усіма необхідними знаннями та вміннями. Сашко та Юрій – його помічники, разом з Романом вони готують повітряну кулю до польотів.

На їхню думку, подібні курси – це зайве гаяння часу, тому вони відмовилися їх проходити, вважаючи, що необхідних знань та вмінь у них достатньо. І за першої ж нагоди повітряні авантюристи вирішують скористатися забороненою кулею. Роман їде у відрядження на семінар повітроплавців, а наші друзі одразу ж садяться до кошику кулі, щоб здійснити все заплановане…

Починаючи читати книгу “Польоти без пілота”, бачиш детально розписаний механізм керування цим повітряним апаратом. Одразу стає зрозумілим, що керувати ним не так просто, як здається. У багатьох повітряна куля асоціюється з романтичною подорожжю, і автор наводить приклад захопливої повітряної прогулянки закоханих, що закінчилася освідченням та пропозицією руки й серця.

Книга “Польоти без пілота” розкриває символічну боротьбу між повітрям та землею. Піднімаючись вгору, ми ніби звільняємося від життєвих клопотів, метушні та наближаємося до своєї мрії.

Ярослав Рачковський не засуджує друзів, які зважилися на такий ризикований захід. Він робить акцент на досвіді, в тому числі емоційному, який отримали непосидючі хлопці. Проте нехтування правилами безпеки перетворили їхню прогулянку у надто небезпечний експеримент. До останньої сторінки автор тримає напруження, не даючи розслабитися ані шукачам пригод, ані читачам.

Завантажити безкоштовно книгу «Польоти без пілота» Ярослава Рачковського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Польоти без пілота» Ярослава Рачковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *