«Польові дослідження з українського сексу» Оксана Стефанівна Забужко

«Польові дослідження з українського сексу» Оксана Стефанівна Забужко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Польові дослідження з українського сексу» Оксани Стефанівни Забужко

«Польові дослідження з українського сексу» – один з найбільш епатажних творів за всю історію сучасної України. Талановита, смілива й щира Оксана Стефанівна Забужко вразила читацьку аудиторію відвертістю та витонченими метафорами, зіткавши свій твір не зі слів і речень, а з емоцій та відчуттів. Незважаючи на достатньо наукову назву, ця книга є хвилюючим романом про нещасне кохання та відчайдушну метушню серед пасток нашої жорстокої та хаотичної реальності.

Сприймати твори Забужко непросто – письменниця завжди насичує їх багатошаровими ідеями та прикрашає строкатими символами. Те ж саме ми бачимо і в книзі «Польові дослідження з українського сексу».

Драматична історія головної героїні виливається у масштабне психолого-філософське полотно зі суспільно-політичним присмаком, і головною героїнею вже стає наша ненька Україна, страчена у моральному й культурному відношенні. Особиста трагедія сполучається з державним апокаліпсисом, і ця розпач, біль, сумбурність свідомості дуже вдало відобразилися на літературній манері авторки.

«Родзинкою» книги є незвичайні синтаксичні конструкції та оригінальна стилістика тексту. Одне речення в Забужко може займати цілу сторінку – думки та емоції, що невпинно ллються з пораненої душі авторки, важко зупинити.

Органічним доповненням прози є віршовані рядки Оксани Стефанівни, які письменниця розкидала сторінками твору, ніби яскраві перлини. Суміш трьох мов – російської, української та англійської – у сполученні з ненормативною лексикою створюють неповторний візерунок нашої епохи, відображений в літературній формі.

Забужко не з тих авторів, які добирають евфемізми та стримують емоції. Вона не щадить ані читачів, ані своєї душі, розриваючи її на шматки. Гаряча любов до України переходить в люту боротьбу за її спасіння.

Якщо ви хочете потонути в зізнаннях і метафорах самобутньої письменниці, вам обов’язково треба скачати «Польові дослідження з українського сексу» Оксани Стефанівни Забужко. На нашому сайті ви можете обрати зручний для себе формат електронної книги із запропонованих – fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей пронизуючий роман безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Польові дослідження з українського сексу» Оксани Стефанівни Забужко

Завантажити книгу «Польові дослідження з українського сексу» у форматі:

Рекомендації

Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів (збірка)
Тамдевін. Вовчі історії ... Галина Костянтинівна Вдовиченко
Прогулянка на війну
Прогулянка на війну Ака Морчиладзе
Вогненні стовпи
Вогненні стовпи Роман Іваничук
Мальви. Орда (збірник)
Мальви. Орда (збірник) Роман Іваничук

Відгуки на книгу «Польові дослідження з українського сексу» Оксани Стефанівни Забужко