«Польові дослідження з українського сексу» Оксана Забужко

«Польові дослідження з українського сексу» Оксана Забужко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1910 переглядів
1910 переглядів

Про книгу «Польові дослідження з українського сексу» Оксани Забужко

«Польові дослідження з українського сексу» – один з найбільш епатажних творів за всю історію сучасної України. Талановита, смілива й щира Оксана Стефанівна Забужко вразила читацьку аудиторію відвертістю та витонченими метафорами, зіткавши свій твір не зі слів і речень, а з емоцій та відчуттів. Незважаючи на достатньо наукову назву, ця книга є хвилюючим романом про нещасне кохання та відчайдушну метушню серед пасток нашої жорстокої та хаотичної реальності.

Сприймати твори Забужко непросто – письменниця завжди насичує їх багатошаровими ідеями та прикрашає строкатими символами. Те ж саме ми бачимо і в книзі «Польові дослідження з українського сексу».

Драматична історія головної героїні виливається у масштабне психолого-філософське полотно зі суспільно-політичним присмаком, і головною героїнею вже стає наша ненька Україна, страчена у моральному й культурному відношенні. Особиста трагедія сполучається з державним апокаліпсисом, і ця розпач, біль, сумбурність свідомості дуже вдало відобразилися на літературній манері авторки.

«Родзинкою» книги є незвичайні синтаксичні конструкції та оригінальна стилістика тексту. Одне речення в Забужко може займати цілу сторінку – думки та емоції, що невпинно ллються з пораненої душі авторки, важко зупинити.

Органічним доповненням прози є віршовані рядки Оксани Стефанівни, які письменниця розкидала сторінками твору, ніби яскраві перлини. Суміш трьох мов – російської, української та англійської – у сполученні з ненормативною лексикою створюють неповторний візерунок нашої епохи, відображений в літературній формі.

Забужко не з тих авторів, які добирають евфемізми та стримують емоції. Вона не щадить ані читачів, ані своєї душі, розриваючи її на шматки. Гаряча любов до України переходить в люту боротьбу за її спасіння.

Якщо ви хочете потонути в зізнаннях і метафорах самобутньої письменниці, вам обов’язково треба скачати «Польові дослідження з українського сексу» Оксани Стефанівни Забужко. На нашому сайті ви можете обрати зручний для себе формат електронної книги із запропонованих – fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей пронизуючий роман безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Польові дослідження з українського сексу» Оксани Забужко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Польові дослідження з українського сексу» Оксани Забужко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *