«Половина жовтого сонця» Чимаманда Нгозі Адічі

«Половина жовтого сонця» Чимаманда Нгозі Адічі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
638 переглядів
638 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Половина жовтого сонця» Чимаманди Нгозі Адічі (анотація)

«Половина жовтого сонця» — одна з найвідоміших книжок феміністичної ікони та нігерійсько-американської авторки Чимаманди Нґозі Адічі, вже відомої українським читачам за книжкою «Люба Іджеавеле, або Феміністичний маніфест у п’ятнадцятьох пропозиціях». Чимаманду називають найвидатнішою з «низки критично налаштованих молодих англомовних авторів, яким вдалося привернути увагу нового покоління читачів до африканської літератури». ЇЇ твори перекладені більш ніж на 30 мов світу. Вона послідовно виступає за права та видимість жінок, знищення расової дискримінації та неприпустимість домашнього насильства.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Половина жовтого сонця» Чимаманди Нгозі Адічі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Половина жовтого сонця» Чимаманди Нгозі Адічі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *