«Польська без проблем! Мобільний мовний курс. Високий рівень В2-С1» Мажена Яснос

«Польська без проблем! Мобільний мовний курс. Високий рівень В2-С1» Мажена Яснос

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
371 переглядів
371 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Польська без проблем! Мобільний мовний курс. Високий рівень В2-С1» Мажени Яснос (анотація)

Третя книжка з серії «Польська без проблем!» містить лексичний і граматичний матеріал, що відповідає високому рівню володіння польською мовою (B2-C1).

Видання складається з кількох тематичних розділів, ключів до вправ і словника. У кожному розділі є тексти й діалоги для читання, нова лексика, пояснення граматики та вправи для відпрацювання вивченого.

До посібника додається скретч-картка для безкоштовного* доступу до мультимедійного мовного курсу, який можна завантажити з сайту SuperMemo.com у вигляді додатків для мобільних пристроїв і стаціонарних комп’ютерів.

Для всіх, хто вивчає польську мову.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Польська без проблем! Мобільний мовний курс. Високий рівень В2-С1» Мажени Яснос українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Польська без проблем! Мобільний мовний курс. Високий рівень В2-С1» Мажени Яснос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *