«Польськa мовa за 4 тижні. Рівень 2» Мажена Ковальська

«Польськa мовa за 4 тижні. Рівень 2» Мажена Ковальська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1653 переглядів
1653 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Польськa мовa за 4 тижні. Рівень 2» Мажени Ковальської (анотація)

Книгу «Польська мова за 4 тижні. Рівень 2» Мажена Ковальська випустила як продовження попереднього видання для тих, хто хоче вивчити польську мову. Цей посібник буде корисним не лише тим, хто мову тільки починає вчити, а й для людей, які вже її знають, але, можливо, щось призабули.

Польська лексика та граматика – їх потрібно знати, щоб мати можливість спілкуватись і писати цією мовою. Якщо базові знання ви вже маєте, то ця книжка допоможе швидко їх відновити у пам’яті. Особливість цього посібника у тому, що його написано не як звичайний підручник, а майже як художній твір, у якому є дійові особи. До персонажів, які були у попередній частині, додаються нові – Аліса, яка навчається у Парижі. Вона листується з Вальдеком, який мешкає у Варшаві і працює на радіо.

Ще є Бася, подружка Аліси, разом з якою читачам (учням) пропонується переживати різні події, які відбуваються у її житті. Наприклад, пошуки роботи, створення резюме і похід на співбесіду. У цій книжці публікуються завдання, виконання яких дозволить отримати рівень В1. Відповідним до нього є і обсяг граматичного матеріалу.

Теми, які викликають у багатьох людей складнощі, тут розбираються особливо детально, а завдання на закріплення знань можуть повторюватись двічі або навіть тричі, щоб можна було отримати максимально хороший результат і глибокі знання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Польськa мовa за 4 тижні. Рівень 2» Мажени Ковальської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Польськa мовa за 4 тижні. Рівень 2» Мажени Ковальської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *