«Голодні ігри. Книга 2: Полум’я займається» Сьюзен Коллінз

«Голодні ігри. Книга 2: Полум’я займається» Сьюзен Коллінз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
67 переглядів
67 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Голодні ігри. Книга 2: Полум’я займається» Сьюзен Коллінз (анотація)

Здолавши жаскі випробування, Катніс Евердін перемогла у щорічних Голодних іграх разом із трибутом-супутником, Пітою Меларком. Напевне, Катніс і Піта, мають почуватися цілком щасливими, адже вони забезпечили собі та своїм сім’ям безбідне життя в комфортних умовах.

Втім, спосіб, у який було здобуто перемогу, по суті, став бунтом проти жорстоких правил Капітолію, і цю непокору владі побачив весь Панем. Округами починають ширитися чутки про підготовку до заворушень. Своїм зухвалим вчинком, Катніс розпалила полум’я повстання, що вже не загасити. Тож тепер Капітолій не просто розлючений, він прагне помсти…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Голодні ігри. Книга 2: Полум’я займається» Сьюзен Коллінз українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Голодні ігри. Книга 2: Полум’я займається» Сьюзен Коллінз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *