«Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаль Равікант

«Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаль Равікант

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
243 переглядів
243 переглядів

Про книгу «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаля Равіканта

В нас є звичка чекати схвалення своїх думок і вчинків кимось, кому ми довіряємо більше, ніж собі. Що це – низька самооцінка, невіра у свої сили? Ми ніби віддалилися від власної душі – стоїмо десь наприкінці безкінечної черги… за сусідами та знайомими знайомих.

Книга Камаля Равіканта «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» про те, як вийти з цієї черги. Занурюючись у світ, створений автором, мимоволі ми починаємо відчувати, що є цінне, а що неважливе та минуще. Нарешті розуміємо, ким ми є насправді і що самоповага – ось та соломинка, вхопившись за яку ми виринемо з глибин постійних страхів та невіри у власні сили. А щоб стати цілісним і справжнім, спробуйте разом з цією книгою по сторінці вчитися бути собою. Але пам’ятайте, що свідомість може ще на початку шляху чинити опір.

Читати онлайн українською мовою книгу Камаля Равіканта «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» – це все одно, що за обмежений час пройти усі психологічні тренінги особистого росту і народитися іншою людиною. Сильною. Впевненою в собі, своїх силах і поглядах.

Такого результату можливо досягти, тільки якщо пройти сім пекельних кіл. До речі, автору це вдалося. І щоб увібрати цей досвід, достатньо просто скачати книгу «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаля Равіканта безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаля Равіканта

Рекомендації

Відгуки на книгу «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаля Равіканта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *