«Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаль Равікант

«Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаль Равікант

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
55315 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаля Равіканта (анотація)

В нас є звичка чекати схвалення своїх думок і вчинків кимось, кому ми довіряємо більше, ніж собі. Що це – низька самооцінка, невіра у свої сили? Ми ніби віддалилися від власної душі – стоїмо десь наприкінці безкінечної черги… за сусідами та знайомими знайомих.

Книга Камаля Равіканта «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» про те, як вийти з цієї черги. Занурюючись у світ, створений автором, мимоволі ми починаємо відчувати, що є цінне, а що неважливе та минуще. Нарешті розуміємо, ким ми є насправді і що самоповага – ось та соломинка, вхопившись за яку ми виринемо з глибин постійних страхів та невіри у власні сили. А щоб стати цілісним і справжнім, спробуйте разом з цією книгою по сторінці вчитися бути собою. Але пам’ятайте, що свідомість може ще на початку шляху чинити опір.

Читати онлайн українською мовою книгу Камаля Равіканта «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» – це все одно, що за обмежений час пройти усі психологічні тренінги особистого росту і народитися іншою людиною. Сильною. Впевненою в собі, своїх силах і поглядах.

Такого результату можливо досягти, тільки якщо пройти сім пекельних кіл. До речі, автору це вдалося. І щоб увібрати цей досвід, достатньо просто скачати книгу «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаля Равіканта безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаля Равіканта та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаля Равіканта: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаля Равіканта і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаля Равіканта українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаля Равіканта

Одна відповідь до “Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе”

  1. Марина Марина сказав:

    Книга «Полюби себе» своєю назвою говорить про зміст. Я прочитала вже понад двадцять творів і не один з них не приніс мені результату. Камаль Равікант завдяки свойому уявному світі, відкрив мені мій власний світ, себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *