«Полювання на дрохв» Петро Лущик

«Полювання на дрохв» Петро Лущик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
879 переглядів
879 переглядів

Про книгу «Полювання на дрохв» Петра Лущика

“Полювання на дрохв” – це масштабна пригодницька сага з історичним присмаком від сучасного українського письменника Петра Лущика. Цей твір складається з шести романів, перші два з яких отримали престижну літературну нагороду на конкурсі “Коронація слова”.

Ця заплутана та гостросюжетна історія розпочинається з книги “Допоки летить куля”. В 1919 році головний герой Федір Стрепет випадково стає власником незвичайної купюри УНР номіналом у сто гривнів. Хлопець здогадався, що в ній зашифровано банківський шифр, що відкриває двері до величезного багатства.

Федір вирішує знайти той самий банк, і за збігом обставин потрапляє до Англії на навчання. Звідти починаються його пошуки, авантюри й блукання в цілому лабіринті історичних і культурних таємниць, а також постійні спроби втекти від небезпечних конкурентів і шукачів тієї самої банкноти.

Петро Лущик запрошує читача у захоплюючу мандрівку – разом зі Стрепетом ви побуваєте у найнебезпечніших місцях Європи та Америки, візьмете участь у протистояннях з кримінальними авторитетами, станете шукачами цінних історичних документів та артефактів, а також повернетеся до України, де зловмисники також не дрімають. Ще один бік діяльності головного героя – детективні розслідування. У третій книзі циклу “Перлина Афродіти” Федір намагається розплутати вкрай важку справу – зникнення коштовної перлини.

Усі романи серії “Полювання на дрохв” вражають своєю атмосферністю, історичним колоритом і тримають у напруженні до останніх сторінок. З кожною наступною книгою Петро Лущик вводить нових персонажів, доповнює сюжет несподіваними фактами, інтригами та вихилясами, розкриває знайомі образи з інших боків.

В останньому творі циклу “Немезида, або Ніколи не зліть жінку” акцент зміщується на дружину Федора Мері. Жінка не поступається гостротою розуму та сильним характером своєму чоловікові, тому навіть найвибагливіший читач достойно оцінить високий градус динаміки та емоцій у завершальній книзі багатотомника “Полювання на дрохв”.

Цей цикл варто скачати й читати тим, хто захоплюється авантюрно-історичними романами та хоче під мікроскопом роздивитися життя українців у своїй державі та за кордоном у першій половині минулого століття.

Завантажити безкоштовно книгу «Полювання на дрохв» Петра Лущика

Рекомендації

Відгуки на книгу «Полювання на дрохв» Петра Лущика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *