«Полювання на вовчицю» Олена Арматіна
220 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Полювання на вовчицю» Олени Арматіної (анотація)

Голова вибухнула іскрами, коли я вперше відчув цей флюїд.

Збагнути, що сталося – зайняло кілька секунд.

Десь у світі вовків дозріла моя вовчиця.

Цей запах, ослаблений до ледь вловимого подиху, скрутив мій живіт тугим спазмом. Я відчув такий дикий, тваринний голод, що якби ця самка опинилася переді мною, не роздумуючи розпластав би її біля найближчої берези. Спрага отрутою розливалася від сонячного сплетіння і, змішуючись з адреналіном, гарячим комом била в низ живота.

Це була не просто самка.

Це – моя вовчиця.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Полювання на вовчицю» Олени Арматіної та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Полювання на вовчицю» Олени Арматіної: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Полювання на вовчицю» Олени Арматіної і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Полювання на вовчицю» Олени Арматіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *