«Помаранчевий сад» Ларрі Трамбле

«Помаранчевий сад» Ларрі Трамбле

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
870 переглядів
870 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Помаранчевий сад» Ларрі Трамбле (анотація)

Книга «Помаранчевий сад» вважається одним з найвизначніших творів квебекської літератури. Вона нагороджена кількома літературними преміями та опублікована в п’ятнадцяти країнах. Тема війни, розкрита у творі, відгукується не лише зруйнованими долями, а й страшним відлунням у сімейних стосунках.

Головні герої роману – брати-близнюки Амед і Азіз. Бомба, що зруйнувала їхню домівку та вбила бабусю й дідуся, поклала початок новому періоду життя хлопчиків – самотньому та страшному, яке їх розлучило та кинуло у свій жорстокий і бурхливий вир.

Затінки помаранчевих дерев поселення, де мешкала родина Амеда й Азіза, уособлювали затишок та спокій. Проте снаряд, який поклав кінець цьому безтурботному існуванню, став початком страшної війни, що оселилася глибоко в душі в кожного з братів.

До цього часу вони все робили разом – плакали та сміялися, розчаровувалися та боялися, відчуваючи міцну підтримку одне одного. Але Ларрі Трамбле вирішив перевірити своїх героїв на міцність. Кожен з них розпочне новий відрізок життя з єдиною думкою – помститися за зруйновані надії та безтурботне дитинство.

У романі «Помаранчевий сад» ви не знайдете авторської моральної оцінки персонажів та їхніх вчинків – все пропонується вирішувати читачеві. Хто виявився брехуном і лицеміром, хто – зберігачем родинних традицій, хто – справжнім героєм, який може незламно вистояти в будь-яких умовах…

У сюжетній канві книги переплелися реальність і фантазія, в метафоричних образах закладені реалії нашого суспільного життя. Істини, які шукають головні герої, знаходяться поза часом – вони завжди є злободенними. Особисті й суспільні трагедії, що слідують за ними по п’ятах, дають можливість відчути свою внутрішню міць та перевірити свої життєві принципи.

Якщо ви шукаєте драматичну книгу з нелінійним сюжетом, виразними літературними засобами та філософсько-моральною спрямованістю, поспішайте скачати «Помаранчевий сад» Ларрі Трамбле. Цей роман ви знайдете в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашого сайту мають можливість читати онлайн цей пронизливий твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Помаранчевий сад» Ларрі Трамбле українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Помаранчевий сад» Ларрі Трамбле

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *