«Помаранчевий сад» Ларрі Трамбле

«Помаранчевий сад» Ларрі Трамбле

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
234 переглядів
234 переглядів

Про книгу «Помаранчевий сад» Ларрі Трамбле

Книга «Помаранчевий сад» вважається одним з найвизначніших творів квебекської літератури. Вона нагороджена кількома літературними преміями та опублікована в п’ятнадцяти країнах. Тема війни, розкрита у творі, відгукується не лише зруйнованими долями, а й страшним відлунням у сімейних стосунках.

Головні герої роману – брати-близнюки Амед і Азіз. Бомба, що зруйнувала їхню домівку та вбила бабусю й дідуся, поклала початок новому періоду життя хлопчиків – самотньому та страшному, яке їх розлучило та кинуло у свій жорстокий і бурхливий вир.

Затінки помаранчевих дерев поселення, де мешкала родина Амеда й Азіза, уособлювали затишок та спокій. Проте снаряд, який поклав кінець цьому безтурботному існуванню, став початком страшної війни, що оселилася глибоко в душі в кожного з братів.

До цього часу вони все робили разом – плакали та сміялися, розчаровувалися та боялися, відчуваючи міцну підтримку одне одного. Але Ларрі Трамбле вирішив перевірити своїх героїв на міцність. Кожен з них розпочне новий відрізок життя з єдиною думкою – помститися за зруйновані надії та безтурботне дитинство.

У романі «Помаранчевий сад» ви не знайдете авторської моральної оцінки персонажів та їхніх вчинків – все пропонується вирішувати читачеві. Хто виявився брехуном і лицеміром, хто – зберігачем родинних традицій, хто – справжнім героєм, який може незламно вистояти в будь-яких умовах…

У сюжетній канві книги переплелися реальність і фантазія, в метафоричних образах закладені реалії нашого суспільного життя. Істини, які шукають головні герої, знаходяться поза часом – вони завжди є злободенними. Особисті й суспільні трагедії, що слідують за ними по п’ятах, дають можливість відчути свою внутрішню міць та перевірити свої життєві принципи.

Якщо ви шукаєте драматичну книгу з нелінійним сюжетом, виразними літературними засобами та філософсько-моральною спрямованістю, поспішайте скачати «Помаранчевий сад» Ларрі Трамбле. Цей роман ви знайдете в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашого сайту мають можливість читати онлайн цей пронизливий твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Помаранчевий сад» Ларрі Трамбле