«Поміж рядками» Юлія Шеко

«Поміж рядками» Юлія Шеко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
642 переглядів
642 переглядів

Про книгу «Поміж рядками» Юлії Шеко

Книга «Поміж рядками» – хвилююча історія про слизькі повороти долі та загадковість життя, про яке ми, здається, все знаємо. Юлія Шеко розповідає історію нещасної жінки, яка знаходиться на межі божевілля, та все одно намагається нагадати собі про своє щастя, в якому потонула після зустрічі з коханим. Читати цей твір буде цікаво всім, кого захоплюють драматичні любовні романи з високим ступенем психологізму.

Вони були ідеальною парою – Вікторія і Максим розпочали свої стосунки з ночі кохання, проте вони сталі доволі міцними – пристрасть вилилася у глибокі почуття, і ніщо, здавалося б, не могло зруйнувати ідилію закоханих. Проте дівчина дізналася страшну правду про свого принца – виявляється, він є вбивцею дітей. Вона негайно пішла від нього, нічого не сказавши Максиму, і стала звикати до іншого життя – життя з душевним болем і повною самотністю, з вихруючими почуттями, у полоні яких опинилася ця беззахисна жінка.

Не в змозі більше терпіти ці страждання, Віка звертається до психолога Андрія Івановича. Головна героїня розуміє, що вона поступово божеволіє, та вирішує згасити свої почуття у реабілітаційному центрі. Проте вони спалахують з новою силою – Максим приїжджає до неї, і Віка, несамовита від щастя, вирішує припинити «лікування» та видаляє номер Андрія Івановича зі свого телефону.

Та позбутися минулого не так просто. Вдруге рятуючись від своїх страхів, головна героїня знову звертається до знайомого психолога, проте виявляється, що йому більше не можна довіряти. У який несподіваний візерунок переплітуться долі всіх трьох героїв, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати книгу «Поміж рядками».

Юлія Шеко пише з душевним надривом, блискуче передаючи внутрішній світ головної героїні, найтонші відтінки її емоцій. Цей роман сповнений інтриг, що заплутують сюжет, роблячи з нього цілий лабіринт долі, в якому важко знайти єдиний правильний шлях. Книга «Поміж рядками» доводить, що звичайні недомовленості можуть спричинити цілу трагедію, руйнуючи життя оточуючих. Чи знайдуть сили герої твору визнати свої слабкості та зазирнути в обличчя своїм страхам?

Завантажити безкоштовно книгу «Поміж рядками» Юлії Шеко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поміж рядками» Юлії Шеко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *