«Помста Баби Яги» Василь Шкляр

«Помста Баби Яги» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2100 переглядів
2100 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Помста Баби Яги» Василя Шкляра (анотація)

Книга «Помста Баби Яги» – збірка чарівних і захоплюючих історій, що змусять затамувати подих і з головою поринути у пригоди сільських хлопчиків. Василь Шкляр запрошує всіх бажаючих до свого світу казки, де добро змагається зі злом, а діти отримують важливі життєві уроки, поступово пізнаючи складний світ людських взаємин. Цей твір буде цікаво читати онлайн не лише дітям, а й підліткам і дорослим, адже мудрість, закладена в цій казці, наштовхне на глибокі роздуми стосовно моральних цінностей та життєвого вибору.

Герої казкових оповідань – сільські хлопчики, які намагаються наблизитися до світу дорослих. Мишко та його друзі, випасаючи корів, потрапляють до цілої низки пригод. Вони зустрічаються з лісовими духами та казковими героями, гідно переборюють труднощі, в які потрапляють у зачарованому лісі. Сюжет книги сповнений інтриг і динамічних поворотів, а образи головних героїв з кожною сторінкою дивують все більше неабиякою сміливістю, кмітливістю й твердістю характеру.

Збірку «Помста Баби Яги» зручно і цікаво використовувати й в якості навчального посібника – автор, дбаючи про пізнання дітьми навколишнього світу, розмістив у книзі текст казки англійською мовою. Тепер навчання стає набагато яскравішим! Кожне українське речення тут має дослівний англійський переклад.

Письменник дібрав такі слова, словосполучення і речення, щоб вони були доступними для вивчення іноземної мови на початковому етапі і в той же час складалися в цікавий та інтригуючий сюжет. Яскраві малюнки допоможуть атмосферному читанню творів та будуть слугувати своєрідною наочністю для перекладу англійських текстів.

Разом з персонажами казкових творів ваші діти будуть вчитися розрізняти добро і зло, а ви відкриєте для себе нові обрії дитинства, в якому чарівні події можуть відбутися навіть у реальному житті. Якщо ви хочете поєднати цікавий відпочинок і необтяжуючий навчальний процес, пропонуємо скачати «Помста Баби Яги» Василя Шкляра в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні матеріали в найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Помста Баби Яги» Василя Шкляра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Помста Баби Яги» Василя Шкляра

Одна відповідь до “Помста Баби Яги”

  1. Людмила Людмила сказав:

    Дякую за цікаву літературу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *