«Помста Баби Яги» Василь Шкляр

«Помста Баби Яги» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
879 переглядів
879 переглядів

Про книгу «Помста Баби Яги» Василя Шкляра

Книга «Помста Баби Яги» – збірка чарівних і захоплюючих історій, що змусять затамувати подих і з головою поринути у пригоди сільських хлопчиків. Василь Шкляр запрошує всіх бажаючих до свого світу казки, де добро змагається зі злом, а діти отримують важливі життєві уроки, поступово пізнаючи складний світ людських взаємин. Цей твір буде цікаво читати онлайн не лише дітям, а й підліткам і дорослим, адже мудрість, закладена в цій казці, наштовхне на глибокі роздуми стосовно моральних цінностей та життєвого вибору.

Герої казкових оповідань – сільські хлопчики, які намагаються наблизитися до світу дорослих. Мишко та його друзі, випасаючи корів, потрапляють до цілої низки пригод. Вони зустрічаються з лісовими духами та казковими героями, гідно переборюють труднощі, в які потрапляють у зачарованому лісі. Сюжет книги сповнений інтриг і динамічних поворотів, а образи головних героїв з кожною сторінкою дивують все більше неабиякою сміливістю, кмітливістю й твердістю характеру.

Збірку «Помста Баби Яги» зручно і цікаво використовувати й в якості навчального посібника – автор, дбаючи про пізнання дітьми навколишнього світу, розмістив у книзі текст казки англійською мовою. Тепер навчання стає набагато яскравішим! Кожне українське речення тут має дослівний англійський переклад.

Письменник дібрав такі слова, словосполучення і речення, щоб вони були доступними для вивчення іноземної мови на початковому етапі і в той же час складалися в цікавий та інтригуючий сюжет. Яскраві малюнки допоможуть атмосферному читанню творів та будуть слугувати своєрідною наочністю для перекладу англійських текстів.

Разом з персонажами казкових творів ваші діти будуть вчитися розрізняти добро і зло, а ви відкриєте для себе нові обрії дитинства, в якому чарівні події можуть відбутися навіть у реальному житті. Якщо ви хочете поєднати цікавий відпочинок і необтяжуючий навчальний процес, пропонуємо скачати «Помста Баби Яги» Василя Шкляра в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні матеріали в найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Помста Баби Яги» Василя Шкляра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *