«Помста Баби Яги» Василь Шкляр

«Помста Баби Яги» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Помста Баби Яги» Василя Шкляра

Книга «Помста Баби Яги» – збірка чарівних і захоплюючих історій, що змусять затамувати подих і з головою поринути у пригоди сільських хлопчиків. Василь Шкляр запрошує всіх бажаючих до свого світу казки, де добро змагається зі злом, а діти отримують важливі життєві уроки, поступово пізнаючи складний світ людських взаємин. Цей твір буде цікаво читати онлайн не лише дітям, а й підліткам і дорослим, адже мудрість, закладена в цій казці, наштовхне на глибокі роздуми стосовно моральних цінностей та життєвого вибору.

Герої казкових оповідань – сільські хлопчики, які намагаються наблизитися до світу дорослих. Мишко та його друзі, випасаючи корів, потрапляють до цілої низки пригод. Вони зустрічаються з лісовими духами та казковими героями, гідно переборюють труднощі, в які потрапляють у зачарованому лісі. Сюжет книги сповнений інтриг і динамічних поворотів, а образи головних героїв з кожною сторінкою дивують все більше неабиякою сміливістю, кмітливістю й твердістю характеру.

Збірку «Помста Баби Яги» зручно і цікаво використовувати й в якості навчального посібника – автор, дбаючи про пізнання дітьми навколишнього світу, розмістив у книзі текст казки англійською мовою. Тепер навчання стає набагато яскравішим! Кожне українське речення тут має дослівний англійський переклад.

Письменник дібрав такі слова, словосполучення і речення, щоб вони були доступними для вивчення іноземної мови на початковому етапі і в той же час складалися в цікавий та інтригуючий сюжет. Яскраві малюнки допоможуть атмосферному читанню творів та будуть слугувати своєрідною наочністю для перекладу англійських текстів.

Разом з персонажами казкових творів ваші діти будуть вчитися розрізняти добро і зло, а ви відкриєте для себе нові обрії дитинства, в якому чарівні події можуть відбутися навіть у реальному житті. Якщо ви хочете поєднати цікавий відпочинок і необтяжуючий навчальний процес, пропонуємо скачати «Помста Баби Яги» Василя Шкляра в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні матеріали в найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Примари Пустомитського болота
Примари Пустомитського б... Василь Тибель
Пригоди Лапунчика та Хрюндика
Пригоди Лапунчика та Хрю... Людмила Борисовна Волок
Незвичайні пригоди горобчика Чиріка
Незвичайні пригоди гороб... Володимир Кривенко
Бузковий дим
Бузковий дим Олена Дукельська

Відгуки на книгу «Помста Баби Яги» Василя Шкляра