«Помилка» Світлана Талан

«Помилка» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8250 переглядів
8250 переглядів

Короткий зміст книги «Помилка» Світлани Талан (анотація)

Книга «Помилка» – емоційно важка історія про переплетені та зламані долі від майстра драматичних сюжетів Світлани Талан. Кожен рядок цієї життєвої книги написаний болем та відчаєм, серед яких причаїлася віра в краще майбутнє та щасливий фінал. Але чи дійсно читачі зітхнуть з полегшенням на останніх сторінках? Адже всі твори авторки продиктовані самим життям, яке іноді буває занадто жорстоким.

Головна героїня Вероніка обіцяла своїй подрузі, що вмирала, доглядати її малюків Тимура і Діану, які опинилися в дитячому будинку. Проте деспотичний чоловік Вероніки був налаштований проти чужих дітей і забороняв жінці витрачати час на маленьких сиріт та відвідувати їх. Так Вероніка поступово забула про покинутих дітей, проте навіть не здогадувалася, що життя зіштовхне їхні родини знову.

Пройшли роки, і єдиний син головної героїні Микита став наркоманом. Сама Вероніка також відчувала, що стає все більш нещасною в особистому житті. Невже це помста за невиконану обіцянку? Чи не пізно спокутувати свою провину перед вже дорослими Тимуром і Діаною, життя яких теж не склалося щасливо? Занурюючись у минуле, Вероніка дізнається страшні таємниці, які остаточно забирають спокій з її буденності.

Світлана Талан у своїх творах піднімає гострі соціальні проблеми, про які мало хто з письменників наважується говорити з таким великим розмахом. Наркозалежність, ВІЛ-інфікованість, жорстокість і насильство – це все змальовано у романі «Помилка» настільки пронизливо, що не можеш стримати емоцій. Письменниця доводить, що навіть одна незначна помилка може кардинальним чином вплинути на подальше життя та зачепити долю інших. Тому треба мати сміливість вибачати. Кому? Ворогам та зрадникам? Хоча б собі, коли відчуваєш за собою довгий шлейф провини.

Якщо ви вирішите читати онлайн цю захоплюючу книгу, зверніться до електронної бібліотеки нашого сайту, де ви знайдете її безкоштовно та без реєстрації. Також пропонуємо вам скачати «Помилка» Світлани Талан у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Помилка» Світлани Талан та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Помилка» Світлани Талан: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Помилка» Світлани Талан і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Помилка» Світлани Талан

Для одних лужа – это грязь, а другие любуются звездами. Одни всю жизнь разбивают грядки и сажают помидоры и лук, а другие не только делают клумбы, высаживают на них цветы, но и успевают их понюхать.

"Нічого страшного, – сказала вона собі, – що не може витримати пакет, повинна витримати жінка."

Рекомендації

Відгуки на книгу «Помилка» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *