«Понаїхали» Артем Чапай

«Понаїхали» Артем Чапай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1100 переглядів
1100 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Понаїхали» Артема Чапая (анотація)

Роман «Понаїхали» – перша частина трилогії про вигадане місто Білий Сад – драматичну історію з яскраво вираженим соціальним контекстом. Артем Чапай пропонує читачам замислитися над проблемами стосунків українцями з народами інших країн – як в Україні так і за її межами.

Зараз наша держава поступово розчиняється серед інших країн Європи та Азії – хтось від’їжджає за кордон у пошуках кращої долі, а хтось навпаки вирішує тут оселитися, дивлячись на доступний рівень життя. Ця історія про емігрантів та іммігрантів, про тих, чиї долі залежать від перетину кордонів та настроїв місцевого населення.

В центрі сюжету книги опиняється родина Ткачуків – Юрій, Ольга та їхні діти Сергій і Володимир. Рідна Україна не залишає подружжю жодних надій, тому Юрко з Ольгою виїжджають працювати за кордоном, залишаючи вдома двох синів. Кожен з них вибере свій шлях, пізнаючи життя під власною призмою поглядів і переконань. А в цей час їхні батьки замість того, щоб бути поряд з дітьми, моляться за них на відстані, не маючи змогу зазирнути їм в очі та надати мудру батьківську пораду.

Книга «Понаїхали» вражає глибиною емоцій та реалістичністю, змушуючи замислитися над тими умовами, в які поставила нас власна держава. Де на людину чекають справжнє щастя та підтримка: у своїй рідній країні або за її межами? Який вибір є правильним, адже родину так легко втратити, якщо довгий час перебувати на відстані?..

На прикладі побутових проблем та сімейних стосунків письменник розкручує тугий клубок політично-суспільних та економічних нашарувань, що злилися з нашим життям та є майже непомітними. Як ми повинні ставитися до нелегалів? А що відбудеться, коли нелегалами станемо ми, рятуючись від нестерпного життя у рідній країні? Затишне містечко Білий Сад – це прототип усієї держави та навіть цілої епохи, коли відбуваються кардинальні зміни всередині і навколо кожного з нас.

Поспішайте скачати «Понаїхали» Артема Чапая – пронизливу та глибоку книгу, що відверто і влучно замальовує нашу українську сучасність та застерігає від ймовірних помилок у майбутньому. Цей роман ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Понаїхали» Артема Чапая українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Понаїхали» Артема Чапая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *