«Понаїхали» Артем Чапай

«Понаїхали» Артем Чапай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Понаїхали» Артема Чапая

Роман «Понаїхали» – перша частина трилогії про вигадане місто Білий Сад – драматичну історію з яскраво вираженим соціальним контекстом. Артем Чапай пропонує читачам замислитися над проблемами стосунків українцями з народами інших країн – як в Україні так і за її межами.

Зараз наша держава поступово розчиняється серед інших країн Європи та Азії – хтось від’їжджає за кордон у пошуках кращої долі, а хтось навпаки вирішує тут оселитися, дивлячись на доступний рівень життя. Ця історія про емігрантів та іммігрантів, про тих, чиї долі залежать від перетину кордонів та настроїв місцевого населення.

В центрі сюжету книги опиняється родина Ткачуків – Юрій, Ольга та їхні діти Сергій і Володимир. Рідна Україна не залишає подружжю жодних надій, тому Юрко з Ольгою виїжджають працювати за кордоном, залишаючи вдома двох синів. Кожен з них вибере свій шлях, пізнаючи життя під власною призмою поглядів і переконань. А в цей час їхні батьки замість того, щоб бути поряд з дітьми, моляться за них на відстані, не маючи змогу зазирнути їм в очі та надати мудру батьківську пораду.

Книга «Понаїхали» вражає глибиною емоцій та реалістичністю, змушуючи замислитися над тими умовами, в які поставила нас власна держава. Де на людину чекають справжнє щастя та підтримка: у своїй рідній країні або за її межами? Який вибір є правильним, адже родину так легко втратити, якщо довгий час перебувати на відстані?..

На прикладі побутових проблем та сімейних стосунків письменник розкручує тугий клубок політично-суспільних та економічних нашарувань, що злилися з нашим життям та є майже непомітними. Як ми повинні ставитися до нелегалів? А що відбудеться, коли нелегалами станемо ми, рятуючись від нестерпного життя у рідній країні? Затишне містечко Білий Сад – це прототип усієї держави та навіть цілої епохи, коли відбуваються кардинальні зміни всередині і навколо кожного з нас.

Поспішайте скачати «Понаїхали» Артема Чапая – пронизливу та глибоку книгу, що відверто і влучно замальовує нашу українську сучасність та застерігає від ймовірних помилок у майбутньому. Цей роман ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Таємне джерело
Таємне джерело Андрій Анатолійович Кокотюха
Біла ніч
Біла ніч Андрій Анатолійович Кокотюха
Київські бомби
Київські бомби Андрій Анатолійович Кокотюха
Чорний ліс
Чорний ліс Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Понаїхали» Артема Чапая