«Понаїхали» Артем Чапай

«Понаїхали» Артем Чапай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
328 переглядів
328 переглядів

Про книгу «Понаїхали» Артема Чапая

Роман «Понаїхали» – перша частина трилогії про вигадане місто Білий Сад – драматичну історію з яскраво вираженим соціальним контекстом. Артем Чапай пропонує читачам замислитися над проблемами стосунків українцями з народами інших країн – як в Україні так і за її межами.

Зараз наша держава поступово розчиняється серед інших країн Європи та Азії – хтось від’їжджає за кордон у пошуках кращої долі, а хтось навпаки вирішує тут оселитися, дивлячись на доступний рівень життя. Ця історія про емігрантів та іммігрантів, про тих, чиї долі залежать від перетину кордонів та настроїв місцевого населення.

В центрі сюжету книги опиняється родина Ткачуків – Юрій, Ольга та їхні діти Сергій і Володимир. Рідна Україна не залишає подружжю жодних надій, тому Юрко з Ольгою виїжджають працювати за кордоном, залишаючи вдома двох синів. Кожен з них вибере свій шлях, пізнаючи життя під власною призмою поглядів і переконань. А в цей час їхні батьки замість того, щоб бути поряд з дітьми, моляться за них на відстані, не маючи змогу зазирнути їм в очі та надати мудру батьківську пораду.

Книга «Понаїхали» вражає глибиною емоцій та реалістичністю, змушуючи замислитися над тими умовами, в які поставила нас власна держава. Де на людину чекають справжнє щастя та підтримка: у своїй рідній країні або за її межами? Який вибір є правильним, адже родину так легко втратити, якщо довгий час перебувати на відстані?..

На прикладі побутових проблем та сімейних стосунків письменник розкручує тугий клубок політично-суспільних та економічних нашарувань, що злилися з нашим життям та є майже непомітними. Як ми повинні ставитися до нелегалів? А що відбудеться, коли нелегалами станемо ми, рятуючись від нестерпного життя у рідній країні? Затишне містечко Білий Сад – це прототип усієї держави та навіть цілої епохи, коли відбуваються кардинальні зміни всередині і навколо кожного з нас.

Поспішайте скачати «Понаїхали» Артема Чапая – пронизливу та глибоку книгу, що відверто і влучно замальовує нашу українську сучасність та застерігає від ймовірних помилок у майбутньому. Цей роман ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Понаїхали» Артема Чапая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *