«Понеділок починається в суботу» Борис Стругацький, Аркадій Стругацький

«Понеділок починається в суботу» Борис Стругацький, Аркадій Стругацький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
260 переглядів
260 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Понеділок починається в суботу» Бориса Стругацького, Аркадія Стругацького (анотація)

Культова не для одного покоління любителів фантастики книга братів Стругацьких, джерело крилатих висловів, влучних цитат і характерних образів. Це свого роду сучасна навколонаукова казка. Або, як точніше висловилися самі автори в підзаголовку: «Казка для наукових співробітників молодшого віку». У цій книзі чарівництва і чудес хоч греблю гати: дракони і щуки, що виконують бажання, джини, жива вода, чарівні палички, нерозмінні п’ятаки, дзеркала, що говорять, гноми, домовики, відьми, Баба Яга та інше, інше. Але в той же час всю цю класичну «казковість» автори запхали в наш звичайний світ і абсолютно побутову дійсність. І що дивно, казкове і чарівне цілком нормально уживається в суто матеріальному світі, тому що існує воно не абияк, не безпритульно і безнаглядно, а в межах Науково-дослідного Інституту чарів та чаклунства (простіше кажучи – НІЧАЧА) …


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Понеділок починається в суботу» Бориса Стругацького, Аркадія Стругацького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Понеділок починається в суботу» Бориса Стругацького, Аркадія Стругацького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *