«Понтиїзм» Олександр Міхед

«Понтиїзм» Олександр Міхед

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
498 переглядів
498 переглядів

Про книгу «Понтиїзм» Олександра Міхед

Олександр Михед – український культуролог, мистецтвознавець та письменник, який не може стояти осторонь наболілих проблем української спільноти. Його книга «Понтиїзм» – це крик душі про нашу гірку реальність, про апокаліптичне сьогодення, яке кожного дня наближає нас до кінця світу. У цій збірці, що складається з двадцяти п’яти історій, читач відчує щось своє, близьке тільки йому. Автор не добирає м’які слова – він навпаки знімає красиву обгортку з нашого повсякденного життя, демонструючи всі його вади та бруд.

Починаючи читати онлайн цей суперечливий і скандальни збірник, може здатися, що письменник надто жорстоко ставиться до оточення. Проте згодом розумієш: його емоційні вислови – результат пронизливого душевного болю, а в’їдлива іронія, що де-не-де з’являється на сторінках книги, допомагає читачеві пізнати величезну кількість підтекстів і нашарувань, з яких складається це строкате полотно.

Тут ви знайдете не лише аналіз нашого сьогодення, а й прогнозування ймовірних подій у близькому та далекому майбутньому. Деякі думки можуть шокувати, тому готуйтеся до відвертості й опису «нерафінованої» реальності.

Не слід думати, що збірка «Понтиїзм» розмальована лише чорною фарбою – у деяких сюжетах зустрічаються прояви людяності, доброти, милосердя. Проте, на жаль, часто ці «промінці» порятунку губляться у хвилях жорстокості, реальних та інформаційних війнах з маніпулюванням суспільною свідомістю, нав’язуванням фальшивих цінностей, і віра людей змінюється: вони починають вірити в «понти» і піар замість Бога, не бажаючи аналізувати те, що діється навколо.

Цей твір буде особливо цікавий справжнім інтелектуалам – автор відсилає читачів до філософських, історичних та культурологічних праць, розтлумачує поняття «сенсації», «страх», «секс», «смерть» та їхній психологічний вплив на оточення.

Якщо ви шукаєте гостру та поживну їжу для ромузу та серця, радимо скачати «Понтиїзм» Олександра Михеда. Ці метафоричні казки про кінець світу ви знайдете в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі відвідувачі отримають цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Понтиїзм» Олександра Міхед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *