«Попрощайся з цукром. Інструкція зі здорового й щасливого життя» Моллі Кармель

«Попрощайся з цукром. Інструкція зі здорового й щасливого життя» Моллі Кармель

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1298 переглядів
1298 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Попрощайся з цукром. Інструкція зі здорового й щасливого життя» Моллі Кармель (анотація)

Про негативний вплив цукру на обмін речовин в організмі людини та залежність, яку він викликає, сказано й написано багато. Однак «Покінчи з цукром» пропонує принципово інший погляд на проблему. Це перша книга, в якій досліджено не лише хімічні й фізіологічні складові токсичних стосунків із цукром, а й психологічні та емоційні. Моллі Кармел пояснює механізми виникнення цукрової залежності та описує наслідки, до яких вона призводить. Легкий виклад матеріалу й тонкий гумор, із яким авторка описує свої стосунки з цукром, перетворюють книгу на цікаве й захопливе читання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Попрощайся з цукром. Інструкція зі здорового й щасливого життя» Моллі Кармель українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Попрощайся з цукром. Інструкція зі здорового й щасливого життя» Моллі Кармель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *